Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha olyan szerencsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha olyan szerencsétlen vagyok, hogy egy lánynak sem kellek?

Figyelt kérdés
2014. máj. 3. 23:11
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Változtass a hozzáállásodon. Miért nem kellesz nekik?
2014. máj. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
18%
próbálkozz fiuknál
2014. máj. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
25%

"brühühűűűűűű síjok!"



Na pont ezért!

2014. máj. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
13%

Keress fiúkat. Nekem szimpi vagy máris! 37F 198/102


Küldj privátot cicafiú! XD

2014. máj. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Fordulj pszichológushoz. Komolyan mondom. Nem létezik az, hogy egy lánynak se kelljen valaki.
2014. máj. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%

Nyafogj! Panaszold el mindenkinek, hogy padlón van az önbizalmad, amiről természetesen nem Te tehetsz!

Vesd be azt a hódító technikát, ha összejönnél valakivel, biztosan megoldaná az összes problémádat!

...

Irónia vége.


Valószínűleg rossz helyen próbálkozol. Először legyél magabiztos... mittomén' zenélj-gyúrj-fussál-ússzál-tanuljál etc. Ha elhiszed Magadról, hogy igenis jó vagy és értékes (értsd: lesz stílusod, nem úgy, mint most), lesz párod biztosan.

2014. máj. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

3. De én csak nektek sírok! :D


4. Passzív vagy? XD

2014. máj. 3. 23:17
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerinted mi a te 1 mondatodból meg tudjuk állapitani hogy mi az oka annak hogy nem jön össze egy lány sem???? Gondold végig szerinted mi lehet az oka, kérdezz meg barátokat róla hogy szerintük mi az oka? Ha van valami akkor véltoztass rajta. Az estek 99%-ban a hozzáállással van a gond. Az önizalomhiány okozza, hogy az ember maga nem tudja elhinni hogy kellhet valakinek.
2014. máj. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Legyen jó sok pénzed és akkor bármelyik csaj összejöhet, vagy mondj le a nőkről amblokk. Mindegy,melyik.
2014. máj. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Ladislavdeal ***** válasza:
Nehogy már feladd, meg fog találni a szerelem, én is így éreztem egy jó darabig aztán rámtalált a szerelem, ennyi, nem kell szépítgetni se csúfítani. :) Sok szerencsét!
2014. máj. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!