Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell felszedni egy nőt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell felszedni egy nőt?

Figyelt kérdés
:DDDD lázas vagyok, itthon fekszem gondoltam elütöm az időt egy kérdéssel na szóval, 23 vagyok és eddig nem igazán érdekeltek a lányok, volt barátnőm, de ő szedett fel engem :DD, szóval nincs sok tapasztalatom... ráadásul anyukám nevelt fel aput nem ismertem szal nem tudtam kitől infót kapni, haverok meg hülyék mint az alfelem, állandóan azzal cinkelnek, hogy nincs senkim, szal elegem lett, viszont, hogy megy ez? meglátok egy lányt aki tetszik aztán oda megyek hozzá beszélgetni? nem kínos ez hogy oda megyek egy vadidegenhez? :D
2014. máj. 4. 10:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Itt sehogy:)
2014. máj. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:DD nyilván nem itt
2014. máj. 4. 10:49
 3/7 anonim ***** válasza:
11%
Legyél magas, jóképű, izmos és gazdag! Így előbb utóbb újra fel fog szedni egy lány. Amennyiben mindez nincs meg akkor viszont fejre is állhatsz úgyis leszarnak majd.
2014. máj. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
utolsó :DDDDDDDDDDDDD magas vagyok, állítólag helyes gyerek és az izom is alakul, de nem igazán jön össze, nyilván mert nem én kezdeményezek
2014. máj. 4. 10:51
 5/7 anonim ***** válasza:
62%
Nem kinos, nyugodtan menj oda, ha tetszik neked és szimpatikus. Nem fog semmi tragédia történni, max. elutasit, gondolom normálisabb lányok tetszenek, azok meg általában normális hangnemben és stilusban fognak elutasitani, tehát kedvesen, hogy sajnos nem érek rá... max. ennyit fogsz kapni, de ha a lánynak is tetszel, akkor meg elkezd veled beszélgetni, neked kellene kezdeményezned, vesziteni szinte nem vesztessz vele semmit..Jobbulást! 20L
2014. máj. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi:D
2014. máj. 4. 10:53
 7/7 anonim ***** válasza:
legyél humoros, de ne egyből egy faviccel indíts, legyél magabiztos, tehát ne ilyen tutyimutyi, mint azok, akik itt sírnak és csak pénzt meg izmot javasolnak, nekik még úgy sem menne a csajozás.
2014. máj. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!