Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi értelme rengeteg csajt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lee12 kérdése:

Mi értelme rengeteg csajt felszedni/lefektetni? Főleg azokat kérdezem akik ezt csinálják?

Figyelt kérdés
Sose volt sok csajom mert nem igényeltem, de vannak ismerőseim akik hetente szednek fel új csajt.(őket nem kérdezném erről mert annyira nem vagyunk jóban). Szerintetek ennek van valami haszna vagy csak kompenzálnak valamit? Én sosem értettem ezt bár lehet én túl becsületes/hűséges típus vagyok. Nem sértésnek szánom a kérdést.
2014. ápr. 16. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Van aki ilyen életszínvonalat szeretne élni, és erre partnert is talál. Nincs ezzel semmi gond, sőt. A szex és a szerelem jó dolog, amíg tisztességesen, őszintén viselkedik az ember.
2014. ápr. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindigis úgy gondoltam, hogy jó dolog, ha az ember különböző emberekkel is kipróbálja a szexet, de szerény véleményem szerint egy kapcsolatban sűrűbben lehet szexelni, és szerintem jobb olyannal, akit ismersz és szeretsz.
2014. ápr. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ennek is két része van... mi van azokkal a csajokkal, akik váltogatják a pasikat? Azokkal mi a helyzet? vagy az elfogadott? És ne mondjátok, h az k.va...

Na szóval akkor, kérdem én...lányként

2014. ápr. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lányoknál aki ilyen azt felénk enyhén le.urvázzák és utána bulikban ha valaki egy könnyen megkapható csajt akar akkor rámegy. De lányoknál jobbesetben ez ritkább. De akkor mindkét nemre kérdezem a kérdést
2014. ápr. 16. 21:13
 5/6 anonim ***** válasza:
nos,akit én ismerek és ilyen, vele beszélgettem erről.ő kompenzál. a régi sérelmeit...
2014. ápr. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a csajok egymás után hajítják ki az ismerőseidet, ezért "szednek fel" hetente új csajt. Amúgy pedig ez afféle kisdedós dominanciaharc akar lenni, kinek volt meg több nő, ki az alfahím :D Nevetséges pojácáskodás.
2014. ápr. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!