Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mi ez a negatív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi ez a negatív diszkrimináció a vékony fiúkkal szemben?

Figyelt kérdés

Szóval én egy eléggé vékony alkatú fiú vagyok,de le kell szögeznem,hogy ezen nem is szeretnék változtatni,sem hízni,sem kigyúrni magam,nekem így megfelel a testem.Nem látom értelmet,hogy időt és pénzt öljek a heti többszöri edzésbe,mert egyszerűen semmennyire nem érdekel,nem akarok ezzel foglalkozni.Példának okáért,aki utálja a focit,az miért kezdené el játszani,csak azért,hogy egy adott közösség elfogadjon(jó,jelen esetben az összes lány jelenti az adott közösséget,de nem érdekel).

A fizikai munka sem érdekel semennyire,édesapám azzal foglalkozott,kiskoromban rám volt erőltetve alkalomadtán,meg is utáltam.

Sokkal jobban érdekel a tanulás,a tudományok,például a matematika,csillagászat,földrajz,de az irodalom is közel áll hozzám.Ilyen dolgokkal szeretnék foglalkozni,sikerült is bejutnom egyetemre tavaly.

Szóval,a lényeg,hogy miért kell folyton fikázni az ilyen fiúkat,mint én,aki vékony?Oké,nem tetszik,na és?Akkor nem kell rá sem nézni,meg van oldva a probléma.Jól esik nektek,erősebbnek érzitak magakatokat és ez bátorságot ad?Vagy csak szimplán szemétség ez a "jajj nézd már a ropi"szöveg?

Érdekes,hogy fiúk nem szoktak beszólni ezért,elfogadják,hogy minden ember különböző és nem akarnak kigyúrt állattá alakítani mindenkit.


2014. máj. 4. 13:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Azokat az időket éljük amikor a külsőség, a mennyiség és a anyagi javak fontosabbak a belső, minőség és a erkölccsel szemben.
2014. máj. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hol itt a baj:D. Mindenki olyan,amilyen
2014. máj. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Miért nem keresel kevésbé felszínes lányt ahelyett hogy itt panaszkodnál?
2014. máj. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
34%
Próbálkozz vak lányokkal.
2014. máj. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem a vékony fiúk ezerszer jobban tetszenek mint az izmosak..
2014. máj. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem értitek a kérdést 3as.Nem barátnőt akarok szerezni,csak a sértegetések unalmasak már.Gondolom neked sem lenne jó,ha állandóan megszólnának a külsőd miatt.
2014. máj. 4. 13:40
 7/9 anonim ***** válasza:
Te itt, most itt lényegében a közömbös vagy előnyös tulajdonságaidat soroltad fel. Kutakodj magadban még egy kicsit, hogy megtaláld a fikázások okait.
2014. máj. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

# 6

Ha megsértenek sértsed vissza őket, akkor majd le fognak állni.

2014. máj. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ez képzelt diszkrimináció, ha már kérdezed.


bírom, hogy sokan gondolatolvasónak hiszik magukat, és "tudják", hogy egy bizonyos embernek miért nem kellenek.


engem kiráz a hideg olyanoktól, akik a képembe tolják, hogy igen, ilyen vagyok, ha nem tetszik, elmehetsz. mikor lehet, hogy magamtól észre se vettem volna azt az óriási problémát.

2014. máj. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!