Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy adjam tudtára, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy adjam tudtára, hogy velem nem játszadozhat csak úgy?

Figyelt kérdés

Jártam egy sráccal, aki egy hét után dobott, merthogy "még nincs túl az előző kapcsolatán, vagy nem tudja, de ez nem megy, barátokként jobb volt minden". Szakítás után mondta, hogy legyünk barátok, és azóta már egyszer taliztunk is. A tali óta msnen olyanokat írogat, amiket egy barát nem ír. Minden jel arra mutat, hogy újra akarja kezdeni, újra járna velem. Holnap megint talizunk, és lehetséges h meg fog csókolni. Hagyjam? Én nagyon szeretném, még mindig bele vagyok zúgva, de nem szeretném, hogy azt higyje csak így dobálhat.:D Hogy tudassam ezt vele?

16/L


2009. dec. 26. 11:40
 1/2 anonim ***** válasza:

nem játszadozik szerintem csak bizonytalan. egy hét az nem sok idó, valószínűleg nincs tisztában önmagával. ha meg vágysz a csókjára hát fogadd el, ha adja.

aztán hogy dob-e ??

hát majd utána derül csak ki sajnos, ezt előre nem tudod befolyásolni, sőt szreintem, ha nagyon ragozod a témát, akkor hisztisnek is gondolhat téged a srác. csak akkor emlegess fel ilyesmit, hoyg ne játszadozzon veled, ha komoly okot ad.

ez amit leírtál inkádd csak tinis bizonytalanság.

2009. dec. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ne engedd közelebb hozzád, és akkor lehet jobban fog kívánni! de csak finoman, nehogy elijesztsd
2009. dec. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!