Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szakítsak a barátnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak a barátnőmmel, szakítsuk ketté végre az életünket? 22f hogyan tegyem ezt békésen? (nem fog menni)

Figyelt kérdés

1 éve vagyok vele együtt és sajnos minél szorosabban, annál inkább bizonyítja, hogy nem szeretnék vele lenni.

A probléma az, hogy


1 összeköltöztünk

2 nekem nincs hova mennem

3 tanulok, így pénzem sincs, (ösztöndíj, DIÁKHITEL!)

4 a szakítás felhozására általában vitával reagál amit levezet valami más témára és akkor szerinte le van zárva, néha még agresszív is.

5 egy csomó nyitott és normális ambíciózus lánnyal szakadt meg miatta a velük ápolt kapcsolatom, vagy barátjuk lett, vagy már nem állnak szóba velem a facebookomra naponta kipakolt giccsek, stbk akár miatt.


Szóval ez komoly probléma, egyébként:

én folytatnám vele, de vannak etéren elvárásaim, például (ez majdnem mindent megmagyaráz:

-fogyás

-személyes hiigénia, smink, öltözködés feldobása

-kicsit komolyabb ambíciók, kevesebb facebook app, kevesebb android játék

-tegye meg, ha valamire megkérem, fura, hogy amíg nem költöztünk össze, nem volt probléma ezzel, utána már valahogy nem csinálja, hanem visszabeszél, hogy én mindig csak dolgozom a gépen, mindig csak olvasok, mindig csak füvet nyírok, és mindig neki kell mindent csinálnia, teljesen ellentmondásos egyoldalú vitákba keveredik amit szerintem már nem érdemes tisztára mosni, ide egy új kapcsolat kellene, de túl sok szálon kötöttem vele össze az életem.


Hogyan oldjam fel ezeket a súlyos szálakat konfliktus nélkül? (hogyan hagyjam ott békében?)



2014. máj. 4. 16:05
 1/9 A kérdező kommentje:
egyébként a kapcsolat első félévében virágzott, de mostanában kezd úgy viselkedni mint egy 50 éves klimaxoló feleség, én meg egy év után 22 évesen nem fogok így mellette maradni.
2014. máj. 4. 16:06
 2/9 ASOT ***** válasza:

Szerintem meg ez már nagyon régóta csak egy erőltetett kapcsolat a részedről.

Nagyon ritkák azok a felek akik nyugodtan szétmennek és nincs vita meg sírás meg háború.


És amit róla elmondtál, abból kifolyólag tuti , hogy nem fogja békésen lereagálni. Szóval lesz sértődés, dobálózás hiszti.

De mindenképpen szakíts vele, mert ezen nincs mit megoldani, nem hozzád való.


Azt meg h hová menj azt neked kell megoldanod.

2014. máj. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát ja, de nagyon nem egyszerű... berendeztünk nála egy kényelmes kis lakást... odakint meg nagyon nehéz az élet. Tudom, tapasztaltam.
2014. máj. 4. 16:13
 4/9 anonim ***** válasza:
nincs értelme szakítanod. nincs jövőd. rá vagy szorulva ami neki is nyilvánvaló
2014. máj. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
mekkora egy féreg vagy. simán kikacsingatnál mellette, de sajnos a kedves ambíciózus lányok nem akarják odatartani így, hogy látják hogy barátnőd van. :( remélem megjön az esze és kivág mint a macskát szarni, mert amit csinálsz az okádék. biztos kapni fogod az első hozzászólóéhoz hasonló "te mindent megtettél bro" jellegű együttérző kommenteket, de ha nő lennél, és a barátodtól írnál így, és akarnál így megszabadulni, az útszéli száraz kutyaszart többre tartanák nálad. megérdemelnéd hogy nyomorogj egyedül, gyakorlatilag neki köszönheted hogy nem csövezel, de azért még NEKED vannak elvárásaid. nézzél már magadba.
2014. máj. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 ASOT ***** válasza:

Azt elhiszem.

Nálad a kényelem az otthon meleg együtt van a stresszel az idegességgel. Vagy változtatsz rajta vagy belefásulsz és talán a tanulás veszteségére is mehet majd ezaz élet.

2014. máj. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szereted ? Ha igen akkor elfogadod olyanak amilyen vagy el mondod neki hogy mit szeretnél , minden öszeköltözös párkapcsolatba vannak ilyen problémák , ha nem szereted ott hagyod
2014. máj. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom. A fröcsögő válasz már a stílusában is ellenszenves volt...

Egy otthont meg itthon megteremteni nagyon nehéz, részben talán azért is, mert direkt nem hagyják az embereket vagyonosodni, hogy az államadósságba menjen inkább a pénz és ezen még a pártok sem tudnak változtatni, mert Izrael, Amerika, Németország osztja a lapokat. De ez más.


Szóval szeretném, és le is írtam mik lennének az elvárásaim.

2014. máj. 4. 16:49
 9/9 anonim ***** válasza:
22évesen összeköltözni ugyanmár, na én ezért nem teszem, mert pár hónap aztán már költöztök is külön...
2014. máj. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!