Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől lehet ez? Mit tehetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet ez? Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés

A párommal nagyon aktív két napunk volt. Még nem feküdtem le vele, csak pettingelünk, viszont tegnap bedagadt a csiklóm körül és a szeméremdombom, és nagyon érzékeny, fáj is sajnos.

Ma már Kevésbé duzzadt, de picit még mindig fáj.


Ez mitől lehet? Lehet, hogy azért mert sokat pettingeltünk? Mit tehetnék ellene? Valami praktika, tipp?


2014. máj. 4. 17:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Máskor használj sikosítót és nem fog fájni utána. 23/l
2014. máj. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de szerintem másról lehet,szó, mert nedves voltam. A barátom mondta is, hogy most nagyon nedves voltam, és én is így éreztem.
2014. máj. 4. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!