Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Két testvér pár zaklat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két testvér pár zaklat a suliban! Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Gimis vagyok! És a suliban van két csajvadász testvérpár! Minden lány rajong értük csak az a bibi, hogy a két hülye versenyzik azon, hogy ki tud többet ... és az év elejétől én vagyok a kiszemelt préda! Azomban azt leshetik mikór adom be a derekamat. mert megtörtént velem minden nő rémálma...(gyengébbek kedvéjért nemierőszak) sajnos ilyen tragikusan vesztettem el.. azóta egy pasit sem tudok szeretni vagy közelengedni magamhoz mindeggyiktől undorodom. Csak, hogy ez a két kis hülye gyerek (eggyik egy évvel másik 2évvel idősebb.) Egem szemeltek ki és láthatólagosan élvezik, hogy végre nehezen lehet (sehogy) nem lehet becserkészni a paplanok alá ráadásul egymás ellen mehetnek. már kikészít a folytonos udvarolásuk és egy ideje félelem érzetem van miattuk. Kérlek segítsetek, mit tegyek?



2013. máj. 2. 18:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Gyanús, hogy a kérdező megkérdezte korábban már ugyanezt
2013. máj. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Tedd még fel 5x ma ezt a kérdést.
2013. máj. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Menj el egy pszichológushoz.
2013. máj. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én ennek már egy sokkal hosszabb változatát is elolvastam ma.

Lényeg,hogy ne beszélj velük és ne zárkozz el mindenki elől,miattuk

2013. máj. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Könyörgöm, az ilyeneket miért nem küldöd el a rézvörös tudod hova?


Nem akarom megint felhozni a témát ide is, de mennyi szó van ezen az oldalon is arról, hogy a magukat csúnyábbaknak gondolt srácokat darabokra szedik, mert megmernek kérdezni valamit. Az ilyen nagypofájú paplanbetyároknak is nyugodtan lehet darálni, nem kell sajnálni őket.

2013. máj. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
tudom,hogy már feltettem,de azt letörölték mert nagybetüvel írtam a címet
2013. máj. 2. 18:18
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes válaszokat!
2013. máj. 3. 14:50
 8/13 anonim ***** válasza:
A zaklatás büntetendő cselekmény! Elöszőr irány az osztályfőnök, igazgató. Ha semmi eredmény akkor a rendőrség, ifjuságvédelmi osztálya.
2013. máj. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
De csak ha megalapozott, valódi a dolog, különben Te húzod a rövidebbet!
2013. máj. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha megerőszakoltak?-EGYÉRTELMŰEN A RENDŐRSÉG!!A nemi erőszak bűntetendő!!Én már rég szóltam volna a helyedben... :(
2013. máj. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!