Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, vélemény?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm nem hiszi el magáról hogy szép és hogy ő is tetszhet a fiúknak, 15 (nemsokára 16) éves. Mondanátok (normális) véleményt róla?

Külső: 174 cm magas, karcsú alak (60-61 kg), középhosszú szőkésbarna haj,kedves arc, szürke szem

Belső: életvidám csaj, imád szórakozni és nagyon sokat szokott nevetni, pozitívan áll mindene elé, kedves és jól kijön mindenkivel, nem az a tipikus átlag csaj (vannak furcsa dolgai), de mindenki kedveli a környezetében, szeret olvasni és 4-5-ös tanuló, sok célja van az életben, nagyon jól kijön a kisgyerekekkel. Nem tudom mért de aggódik, hogy egy olyan lány mint ő(??) egyedül öregszik meg, mert nem kell senkinek. nem tudom, hogy ebből amit leírtam mennyire érezhető, hogy milyen is igazából (nem igazán vagyok a szavak embere), de a normális véleményeket várom. (Képet NEM mutatok róla), ha vmire még kíváncsiak vagytok kérdezzetek.



2014. máj. 4. 18:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Oké, hogy a szépség belülről fakad, de ezek alapján senki sem fogja tudni megítélni. Talán túl átlagos.
2014. máj. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
kép nélkül nem hiszem, hogy lehet véleményt mondani.
2014. máj. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
sajnos máshogy nm tudom elmondani hogy milyen, kérdezz ha vmi érdekel
2014. máj. 4. 18:11
 4/14 anonim ***** válasza:

Írni mindent lehet, képpel egyszerűbb lenne.

De más képét ne nagyon osztogasd, ki tudja ki hogyan élne vissza vele.

2014. máj. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Én kék szemű vagyok,magas és kedves. Tetszenék neked?


Nagyjából ennyi értelme van a kérdésnek.

Lehet hogy nincs venne nőiesség vagy csúnyácska.

2014. máj. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ez tényleg így van. Kép nélkül nem igazán lehet normális véleményt alkotni.
2014. máj. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
igen, tudom :) ezért is írtam le, hogy nem rakok ki képet róla :))
2014. máj. 4. 18:13
 8/14 anonim ***** válasza:
Képet kérünk. :)
2014. máj. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Biztos szép.
2014. máj. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit vársz tőlünk. Mi férfiak vagyunk és nem az alapján döntünk, mint amit itt is sok lánytól olvasni, hogy "200 lájkos a fényképe" vagy "mérnök/ügyvéd diplomás". Attól, hogy leírtad egy számodra kedves barátnőd legjobb tulajdonságait, még nem következik, hogy bármiben is különbözne egy másik lánytól.

El kéne vele beszélgetnem, meg kéne néznem a testtartását, látnom kéne mennyire nőies.

Persze mindezt csak ha valódi véleményt akarsz és nem csak egónövelés a cél a lány részére.

2014. máj. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!