Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek bejön ez,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek bejön ez, szokott valaki hasonlóan öltözködni közületek?

Figyelt kérdés

Nagyon megtetszettem nekem a farmerdzsekik és vettem is

egyet(elég drága volt).Magas vagyok(190),jó alakom van és jóképűnek mondanak a lányok.Úgy gondolom jól is áll rajtam,gyakran viselem,de úgy,hogy feltűröm az ujját kb. a könyökömig és a gallért is felhajtom,szerintem nekem sokkal jobban áll úgy a széles vállam és a hosszabb nyakam miatt.

Egy fekete vagy világos színű,egyszerű feszülős pólót szoktam alá venni,barna vagy a kabátnál sötétebb kék színű egyenes szárú gatyával és sportcipővel.

Bejön ez nektek?Nem sokkal feltűnőbb,mint egy átlagos,hétköznapi cucc?


2014. máj. 4. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Végül a farmerdzsekit választottad?

Am küldhetnél képet magadról, hogy hogy áll rajtad.

2014. máj. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Menj el stylistnek :)
2014. máj. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szótárra már nem futotta? "Nagyon megtetszettem nekem"
2014. máj. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
jajj 3as egy K betű :D
2014. máj. 4. 20:02
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem jó lehet, bár egy képpel jobban meg lehetne mondani
2014. máj. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

a farmerkabi, dzseki mindig is divatos volt, az is lesz, szerintem a magas pasiknak meg főleg jól tud állni egy jól megválasztott darab, az hogy mit veszel alá, szerintem valami egyszínű legyen, ha kicsit izmos is vagy akkor feszülős is simán, csak ne billenj át a másik oldalra :)

nadrágnak is jó a farmer, vagy ha fiatal vagy, akkor egy fekete vagy sötétebb nem farmer nadrág is jó lehet

2014. máj. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
jól néz ki, de a farmernál átlagosabb cucc nem sok van. bár legalább nem melegítőben jársz, az hányás.
2014. máj. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!