Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes belém, de én nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém, de én nem szeretem, hogyan koptassam le finoman?

Figyelt kérdés

Na szóval van egy fiú, akit régről ismerek,barátok voltunk,de ő bevallotta, hogy többet érez irántam.El mondtam neki hogy én csak barátként tekintek rá, úgy tűnt megérti, de továbbra is próbálkozik. Volt, hogy elkezdett könyörögni azért. hogy járjak vele.Nem érti meg ha visszautasítom.Egyik nap úgy tűnik megérti másnap meg jön és megint próbálkozik.Folyamatosan oda jön hozzám,és próbálkozik, nem tudok tőle megszabadulni.

Hogyan tudnám finoman lekoptatni? Hogyan értethetném meg vele hogy nem az esetem?


2014. máj. 5. 09:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
nem barátkozol. csak ezt teheted
2014. máj. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

1-es próbáltam.

Volt,hogy levegőnek néztem mikor oda jött hozzám és simán elsétáltam mellette. Mondtam neki,hogy hagyjon békén meg hogy én soha nem leszek belé szerelmes.

De másnap már megint jön oda hozzám, ilyenkor megint levegőnek nézem, de csak annyit mond, hogy:"nem tudom mi bajod van velem, de szeretlek és nem tudok rád haragudni"

2014. máj. 5. 09:55
 3/17 anonim ***** válasza:

Olyan kis cuki :)

Miért nem tudsz szerelmes lenni belé? Mi nem tetszik benne?

2014. máj. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

velem is volt ilyen és elég nehéz eset volt

sajnállak, mert tudom hogy ha barát, akkor neked is milyen rossz érzés, hogy mindig megbántod és ő mégis kitartó


nem nagyon tudsz mit csinálni

továbbra is határozottan utasítsd vissza, ne érintkezz vele sokat

2014. máj. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

3-as

Sok oka van.Az egyik, hogy elég sokat hazudik,de ha kiderül az igazság még ő van megsértődve.

Pl: Nekem korábban bevallotta, hogy cigizik, de amikor szólok neki, hogy álljon egy kicsit arrébb mert bűzlik a cigitől, még ő van megsértődve,hogy ne mondjam már mert ő még soha nem cigizett.

Arra büszke, hogy 14 éves kora óta fogyaszt alkoholt.

Meg hogy nem bukott le amikor osztálykiránduláson kilógott kocsmázni.

2014. máj. 5. 10:08
 6/17 A kérdező kommentje:

4-es.

Igen nekem is elég rossz ez így. Továbbra is visszautasítom, hátha belátja valamikor, hogy nem én vagyok akit keres.


Ja és ezt az oldalát,hogy hazudik meg a többi, csak azután mutatta meg, miután bevallotta, hogy szerelmes belém.

2014. máj. 5. 10:17
 7/17 anonim ***** válasza:
Legegyszerűbben úgy, hogy "rendes srác vagy, de sajnos nem tetszel".
2014. máj. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Mondjuk az feltűnt nekem, hogy azt nem írtad hogy testileg nem tartod vonzónak.
2014. máj. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

7-es

Próbáltam nem is egyszer, de nem értette meg.


Hiába kerülöm,utasítom vissza ő mindig csak jön utánam és próbálkozik.

2014. máj. 5. 10:24
 10/17 A kérdező kommentje:

Külsőre nem, olyan rossz,csak ne lenne ilyen.

Ez most volt nem rég, kijelentette, hogy szerinte azért nem akarok vele járni mert Felméri Péterbe vagyok szerelmes. o.O

Csak azért mert ő a kedvencem a Showder Klubban.

És kijelentette, hogy milyen gyerekes vagyok amiért róla álmodozok, mikor soha nem lehet az enyém Felméri Péter.

Hiába mondom neki, hogy téved ő csak mondja folyamatosan.

2014. máj. 5. 10:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!