Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan koptassam le ezt a csajt? 2 éve szerelmes belém.

Figyelt kérdés

A sztori elég hosszú lenne, így igyekszem csak a lényeget leírni. Volt egy lány,a kivel kb. 1 hónapig voltam együtt, éreztem iránta valamit, de egy félreértés miatt vége lett, és el is költözött elég messzire, így tárgytalan lett.

Összejöttem már egy másik lánnyal, másfél éve ő a barátnőm.

Megtudtam, hogy az előző csaj még mindig szerelmes belém, távolról imád (XD). Amikor volt egy összezörrenésünk a barátnőmmel, akkor egy félúton lévő városban összefutottam ezzel alánnyal, együtt aludtunk, lefeküdtünk. Másnap reggel már meg is bántam, de ő szüntelenül b.szogatott, hogy akkor mi lesz a továbbiakban, mire azt mondtam, hogy minél előbb megpróbálok felköltözni hozzá, de nem ígérek semmit.

Amikor hazaértem, töröltem mindenhonnan, próbáltam megszakítani vele a kapcsolatot, de folyton megtalál. Most már ahol csak tud, elhord mindennek, kitálalt a barátnőmnek (aki persze kinevette), találkozni akar, hogy minden tőlem kapott, vagy rám emlékeztető dolgot hozzámvághasson. Teljesen kezd pszichopatába átmenni, undorítóan viselkedik /pedig amúgy okos, normális lány elvileg, egyetemre jár/, már a legjobb haverom is megpróbált vele beszélni, de őt is ellenem fordította, és egyre inkább terjed az egész történet, persze olyan verzióban, hogy én valami k.öcsög állat vagyok.

Hogyan állítsam le? Az sem segít, ha nem szólok hozzá, és azt sem, ha ocsmányul elhordom a fenébe. Nem tudom, hogy mit próbálhatnék még.


23/F


2013. febr. 4. 01:22
 1/9 Mendika ***** válasza:
100%
Te tényleg valami k.öcsög állat vagy! Szokjad a gondolatot!:)
2013. febr. 4. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt köztetek normális beszélgetés akár egyszer is? Szerintem ülj le vele és beszéld meg, hogy vége! Tisztázz vele mindent, de normális hangnemben, ahogyan két normális ember beszél egymással. Szerintem egy kiadós beszélgetés megoldaná a problémát.
2013. febr. 4. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%

foley, csak az a különbség, hogy a kérdező megérdemelné!

Tökön kellene rúgni.

2013. febr. 4. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Ivan Iljics ***** válasza:
100%

Átverted, ezt neked is be kell látnod. Tisztán le van írva.


Ha bűntudatod van, akkor kérj bocsánatot.

Ha nincs bűntudatod miatta, akkor sem kellene ocsmányul viselkedned vele, egyszerűen beszéljetek és magyarázd el neki a te verziódat (amiben nem vagy köcsög, ugye). Már amennyire ez lehetséges.

2013. febr. 4. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
a lényeget...sikerült összefoglalni,vazz
2013. febr. 4. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk tény,hogy én az adott lánnyal csak beszéltem,de az is elég volt.
2013. febr. 4. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2013. febr. 4. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Baz+ azt irtad felkőltőzől hozá amint tudsz mior szerelmes voltbeléd azért durva ha komolyan vete . légy őszinte vele
2013. febr. 4. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát szarul átvágtad.Nem lett volna egyszerübb megmondani neki akkor reggel a frankót?Azt kicsit megérdemled a sorsod.
2013. febr. 4. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!