Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Eddig csak 5 nővel voltam....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig csak 5 nővel voltam. Mit gondoltok erről, lányok? Nálatok előny hogyha egy fiú kevés lánnyal feküdt le mint például én? 21F

Figyelt kérdés
Vagy ennek cikinek kellene lennie a részemről? Minden nő azt hiszi rólam, hogy már minimum 20-30 lányt elvittem egyéjszakázni.
2014. máj. 5. 11:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Az nem kevés, ennyi évesen...
2014. máj. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
nálam egyáltalán nem előny. tudja a pasi, h mit kell egy puncival csinálni, ne már én tanítgassam.
2014. máj. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
A te korodban találkoztam az első nővel, aki akarta is, hogy szorosabb kapcsolatba kerüljünk, és én se szórtam ki olyasmik miatt, ami rövid távon is az őrületbe kerget az éretlen hölgyek legalább 99%-ában. 14 éve együtt vagyunk. Szerintem így jobb. 5 ballépés nem sok és nem kevés.
2014. máj. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Előny? Egyáltalán honnan kellene tudnom, hogy ki hány nővel volt előttem? :O
2014. máj. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 PearlDiver ***** válasza:
100%

Elég furán gondolkodsz.

Nem az a ciki, ha túl kevés, vagy túl sok a tapasztalatod, hanem ha nem vagy őszinte az emberekkel, meg magaddal. Szeretted azt az 5 lányt, akikkel lefeküdtél? Ha nem, akkor nincs mire büszkének lenned.

2014. máj. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Az elsőt mindennél jobban szerettem, és bármit megtettem volna érte. A többinél volt hogy szerettem is, meg nem is. Meg olyan is volt aki tényleg csak egy éjszakára kellett.
2014. máj. 5. 13:17
 7/17 A kérdező kommentje:
2-es, tudom hogy mit kell csinálni a puncival. Nem azt mondtam hogy 5X szexeltem életemben, hanem hogy 5 különböző lánnyal voltam.
2014. máj. 5. 13:20
 8/17 anonim ***** válasza:
50%

Hallod, tiszta gáz vagy.

Én csak 2 évvel vagyok idősebb nálad, de én már pontosan 0 nővel voltam. Nagyon gáz vagy.

2014. máj. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem előny,akkor részletekbe menően el kell neki mondanom az igényeimet.De nem is olyan nagy probléma. 23/l
2014. máj. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
8-as, én nem tehetek arról hogy nem voltál még nővel.
2014. máj. 5. 17:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!