Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit gondoltok olyan fiúról,...

Mit gondoltok olyan fiúról, akinek fb-n csak 2-3 képe van magáról? Nem rak fel magáról bulis képeket, baráti társaságról. Előny ez vagy hátrány? Ismerkednétek ilyen fiúval vagy sem?

Figyelt kérdés
2014. jan. 3. 13:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
lehet neki valós élete is van!
2014. jan. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
előny,mert nem a facebook elött ül egész nap hanem éli az életét
2014. jan. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nálam inkább előny. Amúgy nehogymár az határozza meg az embert, hogy hány db fotója van fent.
2014. jan. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Én pont leszarom mit csinál facebookon. A való élet a fontos.
2014. jan. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
a facebook nem az élet nem kell oda minden percbe feltölteni képeket elég ha tudják ki vagy oda ugy is beszélgetni mész
2014. jan. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Érettebb ember nem gondol semmit.

Nekem még lustaságból ennyire sincs kitöltve a profilom.

Meg nincs igényem arra, nem mintha titkolnivalóm lenne, hogy folyton posztoljak az életemről, itt vagyok ott vagyok stb. De én introvertáltabb típus is vagyok. Egyszerűen zavar, hogy más bele leseget az életembe. Ne tegye. Semmi köze azon nyammogni.


Ha fiatalabb a leányzó, ott még hajlamosak antiszociálisnak kikiáltani a másikat (az más kérdés, hogy a fogalom valós alapja nem itt kezdődik), és esetleg keresnek egy 'népszerűbbet'. De azt kell mondjam, így idősebben én is tapasztalom (pedig csak 22 vagyok), hogy bizony néhány beszélgetésből kimaradok...de tényleg nem csakazértisből nem használom a facebookot, egyszerűen nem érdekel. És döbbenten veszem észre, hogy mások mennyire függenek tőle. Úgy, hogy észre se veszik, és normálisnak gondolják.

2014. jan. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Nem tudom... De miért irtad le, hogy milyen a facebookos életem?

Vagy h a nem is engem akartál leirni, akkor is igy van.

Az a 2 kép azért van ott, hogy az ismerősök tudják hogy én vagyok, nem más.

2014. jan. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Nekem egy képem sincs magamról fent , csak haloványok :)
2014. jan. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Elöny. Nem szimpatikusak az olyanok, akik eletük minden percet megosztjak facebookon...
2014. jan. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Normális fiú. Az olyantól a falra mászok aki állandóan telerakja magával, vagy hülyeségekkel az üzenőfalam...
2014. jan. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!