Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasik többsége tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik többsége tényleg szívesen bonyolódna szexkapcsolatba?

Figyelt kérdés

Ilyenkor egyszerre több nővel is van ilyen típusu kapcsolatuk? Vagy közben keresnek igazi kapcsolatot is? Ha találnak mást, akkor dobják az "extra barátságot", vagy megmarad vész esetére? Hogy működik ez nálatok, fiúk?

A kérdéseket előre is köszönöm :)



2014. máj. 5. 12:30
 1/7 anonim ***** válasza:
En keresnek igazit is,ha a masikkal csak a sex müködik.De benne van a neveben is szexkapcsolat,csak a szexröl szol,erzelem nelkül.
2014. máj. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen, és mi van,ha a szexkapcsolat továbbfajul, vagyis érzelmek alakulnak ki?
2014. máj. 5. 12:35
 3/7 anonim ***** válasza:

Én nem bonyolódnék szexkapcsolatba. Valami másba esetleg igen.

30+ F

2014. máj. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért töröltetted a válaszaimat? Ott van a kérdésben, hogy a kérdéseket előre is köszönöd...ezért tettem fel a kérdést, Te meg nem értetted, ezért töröltetted...wow! Észlény!
2014. máj. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én igen.47/f
2014. máj. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálam ez úgy történt, hogy mindig az iagazit kerestem, csak éppen sajnos egy-két dugás után rá kellett jönnöm, hogy megint mellévertem a cimbalomnak. Olyankor továbbálltam. Egészen addig, amíg olyanra nem akadtam, aki mind az ágyban, mind intellektuális téren megadta azt, amire vágytam.
2014. máj. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én pont így vagyok vele 6. hozzá szóló.
2014. máj. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!