Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi fér bele egy szexkapcsolatba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi fér bele egy szexkapcsolatba?

Figyelt kérdés
Kinek van szexkapcsolata? Miket szokott a szexpajtásával együtt csinálni? Van olyan is, aki mindezt monogám módon csinálja? Mióta tart vagy meddig tartott egy ilyen laza kapcsolat? Kort és nemet légyszi írjatok. :)
2012. nov. 12. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3 hónapig tartott, és többször nem megyek bele ilyenbe mert elkezdtem többet érezni. 24F
2012. nov. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még nem volt ilyen de nem is vágyom rá de 2 emberen mulik. álltalában minden vagy majdnem minden belefér. ép ez a lényege h csak szex gátlások nélkül. És addig tart mig az egyik a másikba bee nem szeret vagy nem lessz szerelmes valamelyikük egy külső emberkébe:))) 22/F
2012. nov. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem úgy értettem, h a szexbe mi fér bele.. :D hanem úgy általában egy ilyen jellegű viszonyba. :D
2012. nov. 12. 19:58
 4/5 anonim ***** válasza:
93%
Pont ez a baj, hogy ha ölelgetés megy összebujás akkor szerelem lesz. Am nézdd meg a szex és semmi más cimü filmet. pont ez van benne.
2012. nov. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A szex gátlások nélkül,ugyanakkor egy kicsi gyengédség,simogatás,ölelgetés,puszilgatás is belefér,viszont az érzelmek már nem.Szigorúan nem!Ahol az érzelmek felütik a fejüket,ott lőttek a szexkapcsinak,hiszen valamelyik fél elkezd többet érezni,és már el van rontva az egész.Érzelemmentesnek,higgadtnak kell maradni,mikor pedig együtt vagytok,szimplán gátlások nélkül jól érezni magatokat.

Nekem volt egy ilyen,kb. két hónapig találkoztunk néhányszor.Közel voltam ahhoz,hogy beleszeressek,de szerencsére tudtam kontrollálni magam,és megállni,hogy szerelmet és hiú reményeket tápláljak iránta,a realitások talaján maradtam.

2012. nov. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!