Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szüleim ki vannak akadva,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüleim ki vannak akadva, mert német a vőlegényem. Hogyan puhítsam meg őket?

Figyelt kérdés
Állandóan azt hajtogatják, hogy miért nem tudtam egy normális, magyar férfit választani. 23 éves vagyok, stewardess, így ismertem meg a vőlegényem aki német. Most hétvégén kérte meg a kezem. Szüleim eddig is a szájukat húzták, de most, hogy eljegyzett azt mondták haza se menjek. Nem tudom felfogni miért ilyen maradiak. Nem bántásként mondom, de eddig akárhány országban jártam mindenhol sokkal udvariasabbak, kedvesebbek a férfiak mint itthon. Már elképzelni se tudnám, hogy egy magyar férfival éljek.
2014. máj. 5. 16:44
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem, a szüleidnek ha ennyi esze van, megérdemlik azt, hogy soha többet ne lássanak, és nyugdíjas korukra legfeljebb némi (minimális) pénzecskével segíts rajtuk.


Tudom én, hogy a szülői kapcsolat nagyon sok mindent megér, de ha ilyen szinten állnak a szüleid, akkor sokkal jobb, ha pl. az unokákkal nem is találkoznak.

2014. máj. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mondd meg nekik, hogy vastagabb a pénztárcája mint egy magyarnak.
2014. máj. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"Már elképzelni se tudnám, hogy egy magyar férfival éljek."


Jó, mondjuk te sem lehetsz ezek szerint nagy észkombájn. A szüleidre ütöttél, csak te xenofób helyett hungarofób lettél.

2014. máj. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
mi bajuk a nácikkal? talán cigányok?
2014. máj. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
3-as tökéletes választ adott.
2014. máj. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Cigányok, dehogy isten ments. Inkább annyira hazafiak ( vagy annak gondolják magukat), hogy ez számukra kb szentségtörés.

Nem lettem magyargyűlölő, de amit itt tapasztaltam férfiak terén az kiábrándító. Nem lehet elmenni úgy egy szórakozóhelyre, hogy minimum 1-2 bunkó spicces állapotban rádtapad. A többség igénytelen, mondjuk ki t.pló, aztán sírnak, ha nincs senkijük.

2014. máj. 5. 17:00
 7/9 anonim ***** válasza:
6: Külföldi szórakozóhelyeken nem tapad rád senki?
2014. máj. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Volt már példa rá persze, de normális stílusban jönnek oda ismerkedni, nem a " jó a s.gged kell kóla" stílusban.

Viszont nem ez volt a kérdés, tehát arra válaszoljatok inkább légyszíves.

2014. máj. 5. 17:12
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, szerintem te nem a valóságban akarsz élni, hanem egy szétmarketingelt szarban.
2014. máj. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!