Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális, ha magyar vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha magyar vagyok és nem bukom a magyar fiúkra/férfiakra?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy csak a angol,német vagy amerikai fiúk tetszenek.

Nem szeretnék később magyar férjet.

Ez mennyire elfogadható?



2014. máj. 3. 21:51
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
61%
normális, tipikus ribi
2014. máj. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Hát angliában elfogadható.
2014. máj. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Én nem nevezném magam "ribinek". Ne haragudj, de nem vagy tisztában a szavak jelentésével?
2014. máj. 3. 21:53
 4/36 anonim ***** válasza:
49%

tisztában vagyok. ribi.


a külföldi férfiak anyagilag érik meg. nem biztos, hogy tudatos a döntésed, de másban nem jobbak. amerikai=fehér, fekete, spanyol. 8.kerben is találsz ilyet

2014. máj. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy azért, mert a külföldi férfiak jobban tetsztenek, ribi vagyok.

Mellesleg, engem a pénz marhára de nem érdekel. Nem ebből a szempontból választok magamnak valakit. Én sem származom "gazdag" családból, tehát nem úgy neveltek, hogy a pénz jelenti a boldogságot!

2014. máj. 3. 21:59
 6/36 anonim ***** válasza:
97%
egy németben, amerikaiban, angolban ez a közös. mit nem tud egy osztrák? francia?
2014. máj. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
87%
ha nem hiszed, minek kérdezted? Most vitázni akarsz, vagy véleményt kérdezni?
2014. máj. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

Természetesen a véleményetekre vagyok kíváncsi!

Csak nem viselem el, ha alaptalanul ribiznek le. Gondolom ezzel más is így van. Bár, mégiscsak jobb lenne, ha nem nyitnánk vitát. :)

2014. máj. 3. 22:05
 9/36 anonim ***** válasza:
96%
akkor írd le mi a bajod a magyarokkal
2014. máj. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Nincsen különösebben bajom a magyarokkal, viszont még életemben nem találkoztam olyan fiúval (a magyarok között), akivel együtt tudnék lenni.
2014. máj. 3. 22:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!