Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom eldönteni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom eldönteni, hogy többet érez-e irántam?

Figyelt kérdés

A fiú (egyébként nagyon jóba vagyunk,mindent elmondhatunk egymásnak),akiről szó van elég kétértelmű jeleket ad. Múltkor elmentünk moziba,és nem csak hogy a vállára dőltem,de végig fogtuk egymás kezét.

Volt olyan is,hogy meséltem neki egy fiúról,aki tetszik nekem,és mondta hogy hagyjam abba,nem érdekli a pasi téma.Becézget,sokat vagyunk együtt,mondta már hogy tetszem neki.

De közbe meg azt mondja hogy de jó barátok vagyunk,meg ilyen baráti célzások.

Köszi előre is.

16/L


2014. máj. 5. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Ömm.. talán kérdezd meg tőle?
2014. máj. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tetszel neki, többet is szeretne, és célozgat rá, csak te nem veszed az adást. Egy egyértelmü reakcióra vár, hogy kimondd, oké járjunk. vagy te jó vagy barátnak, pasimnak meg nem kellesz.
2014. máj. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tetszel neki de mivel nem viszonzod annyira ezért mindig mond valamit a végére pl. jó barátok vagyunk hogy ne essen k* rvára pofára. Főleg ha egy másik pasiról is beszélni szoktál neki.
2014. máj. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!