Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyan olyan nagy baj ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan olyan nagy baj ez?

Figyelt kérdés
Elhatároztam,hogy mostantól inkább az eszemre hallgatok és nem a szivemre.Ugyan is azzal állandóan csak megszivtam,és csak a szenvedés jutott.Eldöntöttem,hogy nem fogom hagyni az érzéseim irányitsanak,inkább leszek olykor kegyetlen és célratörő.Tiszta és megfontolt döntésekkel,és nem mások véleményével vegyitve.Ez a pasizásra is érvényes lenne.Nah már most ezt elmeséltem a legjobb barátomnak,aki kiakadt rajta,mi szerint én egy "féreg" akarok lenni.Azon mi a "féregség",hogy nem akarok az érzéseimre hallgatni többé?Régóta kivagyok,talpra akarok állni,és ehhez ez kell..Olyan nagy baj lenne ez?
2014. máj. 6. 00:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mit mond, mit akar elérni az eszed...
2014. máj. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. máj. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Az eszem változásokat akar elérni,hogy végre igazi nőnek érezzem magam,hogy ne mások véleményét vegyem előre a sajátomnál.Ne csak másokkal törődjek,hanem legyek én is picit önzőbb,és a saját érdekeimet is nézzem.Végre szabadnak érezzem magam,és ne holmi száz éves vény banyának.S ahogy a pasik játékszernek nézik a nőket,úgy had nézzem én is annak őket picit,érzelmek nélkül.Mert mit ér az érzelem,ha nincs viszonozva.
2014. máj. 6. 00:22
 4/19 anonim ***** válasza:

"inkább leszek olykor kegyetlen és célratörő"


"AS ahogy a pasik játékszernek nézik a nőket,úgy had nézzem én is annak őket picit,érzelmek nélkül.Mert mit ér az érzelem,ha nincs viszonozva."


nem az eszedre akarsz hallgatni és közben normális maradni. te tényleg féreggé akarsz válni. én is undorodnék tőled a helyében!


az észre hallgatás mentes a kihasználástól, kegyetlenségtől. az amire te gondolsz az aljassá válás


30+F

2014. máj. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nem az a baj, hogy nem akarsz egy szerencsétlen lenni többé, hanem hogy ez a másik véglet amit írsz. Attól még mert átvert pár csávó, nem kell rögtön kegyetlen amazonná válni. Talán inkább tanulni kéne egy kis emberismeretet és nem kellene megbízni minden jöttmentben csak mert mond neked 2-3 szép szót.
2014. máj. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Mért legyek én tisztességes? Kiterítenek úgyis!

Mért ne legyek tisztességes! Kiterítenek úgyis.


József Attila

2014. máj. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Miért lenne aljasság nyilt és őszinte lapokkal játszani?
2014. máj. 6. 00:37
 8/19 anonim ***** válasza:

Ej, mi a kő, tyúkanyó?


Petőfi Sándor

2014. máj. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
kérdező nem őszinteséget írtál. kegyetlenséget. a barátod is ezeken akadt ki
2014. máj. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Te vagy az a lánynak nevezett valami, amit még a legnagyobb ellenségemnek se kívánnék. Így van, légy büszke magadra, hogy összetöröd mások önbizalmát. Ki tudja... lehet egy olyan férfire találnál, aki mindent megadna neked, a csillagokat is lehozná érted az égről, és te majd jól megalázod, kihasználod, és tönkre teszed a lelkét. Aztán ő is rájön, hogy bunkónak kell lenni, hogy érvényesülhessen, és így a nők meg sírhatnak, hogy miért nincs egy normális pasi sem a Földön.


Na állj!!! Ez nem így megy!!!


Tudod, kislány, senki sem lehet tökéletes. (Nekem például nincsenek hibáim.) Az emberek közt van jó, és van rossz. És mivel absztrakciót használtam (emberek), ezért ez jellemző mindkét nemre. Magyarul fogalmazva, lányok és fiúk közt is vannak olyanok, akik rosszak. Namármost a fenti elméletedet követve, a rossz emberek miatt fognak pórul járni a jó emberek. Ez valahogy nem igazságos. Bár igazad van, az élet sem az. Akkor leszel érett és felnőtt ember, ha megtanulod lerendezni ezt magadban, és nem másokra kivetíteni. Miért érdemelné meg ezt a bánásmódot a jó ember? A rosszon fejtsd ki a dühödet, azon, aki ezt tette veled. Ne másokon, ártatlanokon.


De sajnos mi magyarok, ilyenek vagyunk. Ha velem megtörtént a rossz, szenvedjen más is. Jégeső esett, és tönkre tette a házad? Sebaj, legalább a tied is romokban hever. Ilyenek vagyunk, és hiába írom ezt le, nem fogunk megváltozni, mert a vérünkben van.


20/L

2014. máj. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!