Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Gáz, ha egy tizen-husz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Gáz, ha egy tizen-huszonéves fiú nem hord boxert, csak fecskét?

Figyelt kérdés
16/F, és valahogy nem tudom rászoktatni magam, max éjszakánként alszok benne.

2014. máj. 6. 08:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én valahogy jobban szeretem a kutyákat, mint a madarakat.
2014. máj. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Elég bajaz!
2014. máj. 6. 08:37
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A párom is azt hord 22 évesen. Nekem először furcsa volt - de csak azért mert annyira elterjedt már a boxer, azt hittem nem is nagyon lehet fecskét venni. Mindig azt hordja, neki az kényelmesebb, nem szereti, ha "összevissza lifeg a lompos", engem meg mit zavar, ha neki így kényelmes.
2014. máj. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
3-as: én is így vagyok vele, mármint, hogy zavar. Meg sokszor felcsúszik a nadrág alatt.
2014. máj. 6. 08:42
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hármas vagyok: Akkor hordjad, hát kit érdekel kislányok véleménye? Aki nem tudja megérteni, hogy ez szimplán ízlés és kényelem kérdése, nem divaté, az még eléggé kislány. :)
2014. máj. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nem olyan alsókat hord, mint a nagyapám, hogy olyan béna csíkos meg kockás bővebb boxer, ami inkább rövidnadrág már vagy olyan trotyosnak kinéző fecske, addig hordjon ami kényelmes neki. Volt olyan pasim, aki bővebb boxert hordott, volt amelyik csak a teljesen tapadós boxert bírta, amint elkezdett kinyúlni ment a kukába és volt olyan, mint te aki szintén csak a fecskét viselte el.


Amíg nem szól bele, hogy szerinte max csak tangát hordhatok, a többi meg gáz, addig én is csak max annyi megjegyzést teszek, hogy szívem abban a fekete alsódban olyan szexi vagy.


24N

2014. máj. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
6-os: igazából mindig is fecskét hordtam, aztán vettem egy playboy sprayt, amihez ajándék volt egy playbox boxer, mondom na, kipróbálom:D De állandóan felcsúszik, nagyon zavar, de amúgy jobban tetszene nekem is, de amíg nincs barátnőm meg csak egyedül vagyok itthon és senki nem látja kit érdekel?
2014. máj. 6. 19:06
 8/11 anonim ***** válasza:
51%
nekem eddig minden pasim boxert hordott, abban jól érezték magukat, fecskében nem is láttam őket, nem is tudtam elképzelni :) de te hordj ami kényelmes, ismerek fiukat akik csak bő boxert hordanak, a szűket nem is, nekik így kényelmes
2014. máj. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Normálisaknak ment a zöld:)
2014. máj. 7. 08:37
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Habár nem lány vagyok, azért válaszolok. Teljesen egyetértek veled! Kb. 13 éves koromig csak fecskét hordtam, utána valamiért (magam sem értem, miért) áttértem a boxerre, de sosem szerettem, folyton felcsúszott, nagyon kényelmetlen volt. Csak egy éve, 18 évesen jöttem rá, hogy elég volt a boxerből, és vissza is tértem a fecske viselésére. Soha többé boxer! Ha neked a fecske a kényelmes, hordd azt, ne az legyen a mérvadó, hogy mások szerint gáz-e vagy sem.
2014. máj. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!