Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megőrülök..tetszik egy lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megőrülök..tetszik egy lány, de nem tudom hogy kezdjem?

Figyelt kérdés
tetszik egy lány és hát ismerem...... de nem tom hogy kezdjek pls segi tsetek :S
2009. máj. 29. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Ennél azért kicsit bővebben is írhattál volna...

Pl hívd el egy randira?

2009. máj. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

(most jöttem össze egy lánnyal) Első lépés: kapcsolat teretése. Ide tartozik hogy felveszed pl. myvipre, vagy iwiwre, vagy csak leveleztek egymással interneten keresztül.

Nagyon fontos hogy hol látod, vagy hol találkozol a lánnyal... a lényeg hogy ahogy meglátod reagálnod kell valahogy hogy lássa rajtad, hogy ''igyekszel''..

Második lépés: ha már úgy érzed elég jól ismeritek egymást, de te jobban meg szeretnéd ismerni, akk elhívod valahova.. pl: mozi, kajálni, sétálni, stb.

Kezdetnek sztem ennyi megteszi.., ha a lány az értelmesebbik típus akk egyből leveszi hogy te akarsz valamit... Kapcsolatot innentől tartanod kell! Sms, vagy internet stb.. Szülinapra, névnapra kisebb ajándék! csak türelem, és légy önmagad! ;) Remélem segítettem

2009. máj. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
15:23 as válaszoló egy msncimet tudsz adni vagy irsz e-mailban az msncimed?:O
2009. máj. 29. 16:09
 4/4 A kérdező kommentje:
sry *15:39
2009. máj. 29. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!