Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most lesz egy "barátnőm"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most lesz egy "barátnőm" szülinapja és nem tudom, hogy vegyek-e neki valamit vagy csak köszöntsem fel? (Bővebben)

Figyelt kérdés

Szóval, eddig élőben csak 1x találkoztunk amikor megismerkedtünk, de neten azóta elég sokat beszéltünk és szerintem barátság-féleség már kialakulhatott köztünk. (amennyi a netes beszélgetésből lehet..) Beszéltük már, hogy találkozunk csak nem jött össze, hol neki nem volt jó, hol nekem. :\

Arra gondoltam, ha végre tudnánk találkozni majd, nem sokkal szülinapja után adnék neki egy kis ajándékot, de nem tudom mennyire lenne jó ötlet? Mivel még szinte csak neten beszéltünk és van neki egy friss kapcsolata, elvileg most jött össze valakivel nemrég és nem tudom minek venné, nem lenne túl tolakodó, "nyomulós"?

Lányok, hogy fogadnátok? Esetleg valami ajándék ötlet?

19F 17L


2014. máj. 6. 14:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Csak valami apróságot vegyél neki, 1 bon-bont, vagy egy aranyos kis plusst.
2014. máj. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!