Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van anya táskájában óvszer?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van anya táskájában óvszer?

Figyelt kérdés

Apukám több,mint 2 éve elhunyt. Anya dolgozik napi 8 órát,és általában időben jön haza, egyáltalán nem tudok arról,hogy valakivel viszonya lenne.Viszont ma mikor ki akartam venni valamit a táskájából, egy eldugott zsebben egy zacskóban volt egy db lila durex.

Nem tudom hogyan kérdezzek rá. Gondolni sem merek arra,hogy egy férfivel leszokott feküdni.Mit csináljak? Ő 39 éves nő én 17 L

Múltkor meg épp ő volt kiakadva,mikor nálam talált egyet, és kérdőrevont,hogy mióta csinálom a barátommal...


2014. máj. 6. 15:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Mert egészséges nő és semmi közöd hozzá, ne is kérdezz!

Te meg az ő pici lánya vagy ezért ő megteheti.

2014. máj. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 BigUncleZ ***** válasza:
Neki még mindig több igénye (ha mondhatom így)a nemi életre mint neked.
2014. máj. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Teljesen normális ha anyukád nemi életet él. Nem kizárt, hogy összejött valakivel, de titkolják előtte, és miattad. (hogyan fogadnád)

Nehéz lesz tudom, de az érettség egyik mércéje, hogy tudsz mások fejével gondolkodni ha épp szükséges (most az), és képes vagy elfogadni, hogy neki is vannak érzelmi, és testi igényei. (nem pedig csak "én én én") Apukád elhunyt, neki pedig muszáj az életét élni ha már ő él. Márpedig él, és ezért természetes ha megpróbál normális életet élni. Ebben pedig benne van a párkapcsolat és a szex. (ahogyan a tiédben is!)


Ő pedig azért vont kérdőre, mert te vagy a "gyerek", és ő az anyukád. Nem pedig forditva ;)

2014. máj. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 PearlDiver ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos, hogy van valakije. Lehet, hogy csak szükség esetére tartja magánál.
2014. máj. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

Egy darabot miért tartana magánál mostanában hirtelen...S ha van valakije akkor nincs jogom tudni róla,ha már a gyereke vagyok?CSak rá kellene kérdezzek,nem?

2014. máj. 6. 15:49
 6/14 anonim ***** válasza:
ha rákérdezel normális hangnemben tedd, jelezve, hogy nem problémát akarsz, csak érdekel, mert tudni akarod. És igenleges válasz esetén pedig nyugtázd, és ennyi. Ne ródd meg érte. :)
2014. máj. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
hát, nincs jogod sajnos, a család nem demokratikus rendszer. de szerintem akár csak szükség esetére. például ha elmegy esetleg munka után valahova és megismerkedik egy sármos fiatalemberrel vagy valami... még negyven sincs, teljesen "korban van".
2014. máj. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Így belegondolva nem rendeznék hisztit,hogy ő ismerkedik,esetleg összejön valakivel. Annál inkább bánt,hogy ezt a hátam mögött teszi,és így kell rájönnöm. Tény,hogy sosem tudnék más emberre apaként nézni.
2014. máj. 6. 16:26
 9/14 anonim ***** válasza:
Te is úgy pasiztál, hogy anyukád nem tudott róla
2014. máj. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem igaz! Már az ismerkedésünktől fogva tudott róla és én nyíltan elmondtam neki,hogy összejöttünk stb. Annyi,hogy 2 év után gondoltam sejti,hogy le is feküdtünk,erről nem számoltam be neki...
2014. máj. 6. 16:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!