Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne bántsak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne bántsak meg egy bizonyos lányt (részletek lent)?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy mindketten szimpatikusak vagyunk egymásnak (20 fölött vagyunk, ő fiatalabb, neki volt a közelmúltban egy "pasija", aki ki akarta őt használni, de egyébként még nem volt senkije), talán valamiféle kölcsönös vonzalom is van kettőnk között. Személyesen is találkoztunk már, barátilag, és jól éreztük magunkat, ő engedte az érintéseket is (megsimogattam a hátát, átöleltem a vállát stb.), és bevallom, izgatott is engem ez az egész. Viszont nem érzem azt, hogy ő lenne az, akire egész életemben vártam, nem biztos, hogy úgy tudnám őt szeretni, ahogyan azt kellene. Nem mondom, hogy nem vonzó, de valami mégis "hibádzik". Kihasználni viszont nem akarom, ennyi gerincesség van bennem, és csalódást sem akarok neki okozni azzal, hogy áltatom a szerelemmel. Egyéjszakásba pedig egyikünk se menne bele. Szóval ami a lényeg: valószínűleg kölcsönös vonzalom van köztünk, de nem érzek iránta "többet", és nem akarom őt megbántani. Mit tegyek, ti mit tennétek a helyemben? Köszi a NORMÁLIS válaszokat.

2013. jan. 3. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Mióta ismeritek egymást? Mióta tart ez a dolog?


Ha még friss ez az egész, várj egy kicsit, hátha csak időre van szükséged. Ha már régebb óta tart a vonzalom, ülj le és beszéljétek meg a dolgot. Talán még fellobbanhat a láng, ki tudja, de elsősorban nektek kell eldönteni, hogy így megpróbáljátok-e, vagy hagyjátok az egészet és maradtok barátok.

2013. jan. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Hát pár hónapja beszélgetünk, olyan is volt, hogy azt mondta, hogy sok lány akar olyan pasit magának, mint én, többek között ő is, hogy tényleg nőnek érezte magát mellettem, meg hasonlók. Ugyanakkor viszont ez távkapcsolat lenne, ha össze is jönne a dolog. Nem tudom, neki tetszik-e most valaki, nekem volt/van más kiszemeltem, csak az is valószínűleg távkapcsolat lenne, és nem biztos, hogy annak a lánynak bejövök, és a kérdésben szereplő lány is tud a másikról, mert beszéltünk erről. Ráadásul a másik lány intelligensebb lenne, bár nem akarok sznobnak vagy lenézőnek tűnni. Szóval teljes zűrzavar. :S Másrészt meg a kérdésben szereplő lányt se akarom választás elé állítani, vagy kényszerhelyzetbe hozni azzal, hogy a kettőnk ügyét ilyen formában felvetem. Nem tudom, mi lenne a jó megoldás. :(
2013. jan. 3. 21:27
 3/5 diumdi válasza:
Az a legtisztább ha őszintén meg beszélnéd vele. Lesz ami lesz
2013. jan. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 betty0105 válasza:
Tenyleg eleg zurzavaros,bar meglatasom szerint ahogy a szavaidbol kivettem,te inkabb csak baratkent szeretned ezt a lanyt,es ha valoban ez a helyzet,akkor ezt mondd el neki is mielott melyebb erzelmeket kezdene taplalni irantad,mert annal rosszabb lesz neki minel tovabb halogatod!Mindenesetre "normalis"gondolkodasu pasinak tunsz,szerintem ra fogsz jonni magadtol is mit kell tenned!
2013. jan. 22. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Egyrészt ő is tudja, hogy másvalakit szeretek (illetve szeretnék szeretni), másrészt talán neki is tetszik valaki, ezt nem tudom. Mivel ő 20-21 éves, azt mondta nekem, hogy max. 23-24 éves fiúkkal szeretne "úgy" ismerkedni, illetve olyanokkal, akik a környékén élnek, mert a távkapcsolat úgyse működne. Viszont lehet, hogy benne is van irántam némi vonzalom. Másrészt meg furcsa, mert nem csak barátként gondoltam rá, de nem is társként. Nem akarom kihasználni, ugyanakkor meg kár lenne tagadni valamiféle szexuális vonzalmat. Vagy fogalmam sincs, mi ez. Bevallom, kicsit szexuálisan is felizgatott az, hogy engedte a "közeledésemet", az érintéseket, most végre nem elutasítást kaptam. Szerintem max. valamilyen "szexkapcsolat" lehetne köztünk, már ha pl. a távolság is nem szólna közbe, illetve ha ő is belemenne ebbe. Viszont ilyen szempontból én is küzdök önmagammal, kapcsolatom se volt sose, de szexkapcsolat lehetősége se villant fel még előttem. Valamiért az volt az érzésem, hogy szinte bármi megtörténhetett volna akkor közöttünk, a lány még azt is mondta, hogy mellettem tényleg nőnek érezte magát. Lehet, hogy azt is engedte volna, hogy megcsókoljam (a szexben nem vagyok biztos, de ha mondjuk egész nap együtt vagyunk, akkor lehet, hogy valameddig ilyen téren is eljutunk, pedig ő sem az a típus), viszont akkor ez már valamiféle elköteleződést is jelent, meg tudtam, hogy távkapcsolatot nem akar stb., és ez feleslegesen megbonyolítaná a dolgokat. Tényleg nem tudom, mi lenne a jó megoldás, szexuálisan még mindig izgat a dolog, ha rágondolok. Furcsa, mert alapvetően nem vagyok ez a típus, és tényleg nem vagyok kihasználós. Zavaros ez az egész. :S
2013. jan. 22. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!