Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így? Csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így? Csak szórakozik?

Figyelt kérdés
Egy ideig találkozgattam egy sráccal (27), de javarészt csak a szex körül forgott a dolog. Mikor megismerkedtünk, ő még csak néhány hete hagyta ott a barátnőjét 3 év után, így gondoltam, hogy nyilván most nem akarja magát lekötni és ezt tisztáztuk is. Néhány hétig mégis olyan lelkesnek tűnt, minden nap keresett, pedig hetente csak 1X tudtunk találkozni, de azért naponta legalább néhány üzenetet mindig váltottunk. Mikor együtt voltunk, figyelmes volt és érdeklődő. Igaz, csak „összejárogattunk”, de azért általában volt valami minimális program is, és pl. mindig együtt aludtunk, amihez ő ragaszkodott!! Ez így ment kb 1,5 hónapig, aztán minden átmenet nélkül nagyon megritkultak az üzenetek …. még találkoztunk 1-2 X, amikor megint azt láttam rajta, hogy jól érzi magát velem, megosztotta velem a gondjait is, szóval nem úgy viselkedett, mint aki csak dugni akar. A legutóbbi (egyébként szintén jól sikerült) együttlét óta viszont nem keres. Én próbáltam vele beszélni, de érdektelennek tűnt… Nem akarok ráakaszkodni, én nem fogom többet keresni, de rosszul esik, hogy csak így ennyiben hagyná az egészet. Tudom, hogy nem vert át, mert tisztáztuk, hogy ez nem egy kapcsolat, és ráadásul csak alig 2 hónapig tartott, de akkor is furcsállom ezt a hirtelen váltást, meg hogy se szó, se beszéd csak úgy eltűnik. Vagy normális ez így, és vagyok a hülye hogy ennél egy kicsit többet vártam volna??
2014. máj. 6. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:

normális, a pasik ilyenek.

Azt hittem, 27 már nem annyira, de én is pont egy iidóta 27 évesbe botlottam bele most.

Nah, nem baj, legalább már tényleg nagyon szűröm, kivel álljak le beszélgetni is akár.

2014. máj. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem a pasi megint megy a fasza után, mint az átlag többség, azt váltott. De nyugi, nekem 1 éve volt barátnőm, de az is se pikk-pakk lelépett...
2014. máj. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hajtja a vére,téged meg nem vett komolyan.Sajnálom,de sok emberben nincs annyi gerinc sem,hogy azt mondja,bocs,de már nem érdekelsz.Keress magadnak valami normális pasit,mert ettől nem sokat várhatsz.
2014. máj. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagy visszament az exéhez, én ismerek ilyen helyzetet, pont egy rokonommal történt. Az azóta egyébként vőlegényével szakítottak, a csávó talált magának 3 hónapra dugópartnert, aztán rájöttek mindketten hogy mi is amit igazán szeretnének, és hogy mégsem volt ez jó ötlet, azóta megint együtt vannak és mint említettem már eljegyezték egymást. Mindegy, akárhogy is legyen, felejtsd el a csávót, ha nem keres annak mindenképpen oka van.
2014. máj. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!