Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha csak szórakozik a lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak szórakozik a lánnyal egy fiú, meg nem veszi őt komolyan, akkor semmiképp nem kérdez ilyet, igaz?

Figyelt kérdés

Nem feküdtünk még le, a legutóbbi találkánkon pettingeltünk éjszaka, aztán megállt és azt kérdezte hogy biztos akarom-e "azt", mert ő nem akar semmit siettetni.


Csak nem értem, mert egy olyan srácról van szó aki elég sok nőt kihasznált már meg volt egy pár egyéjszakása meg szexkapcsolata.

Akkor én tuti nem arra kellek neki ugye?


Aztán valamiért beijedtem a kérdéstől és végül nem is lett szex.


2014. máj. 6. 18:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak direkt azzal akar bevágódni nálad, hogy úgy tesz mintha nem csak az érdekelné.
2014. máj. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hát az is lehet.... erre nem gondoltam
2014. máj. 6. 18:40
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
De arra kellesz neki, csak valahogy meg kell fektetni az alanyokat. Ő így csinálja...
2014. máj. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
velem ugyanígy történt.... azt hittem komoly a dolog.... de csak szórakozott.
2014. máj. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
ugyan, ez a mondat nem jelent semmit, ettől még te is lehetsz szexkellék a számára. már bocs
2014. máj. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
hát, köszi mindenkinek :DD ...
2014. máj. 6. 18:42
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó fiunak mutatja magát mintha érdekelné a lelki világod ami téged elkápráztat és bumm már meg is fektetett. Sajnálom de ugyan olyan strigula vagy neki mint a többi. F23
2014. máj. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kutyából nem lesz szalonna.Magyarul nem változott ő semmit,csak kicsit megjátssza magát neked,hogy bedőlj neki.Te is csak egy lennél a sok közül,ha hamar beadnád a derekad,ezt elhiheted.
2014. máj. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nagyon durva tényleg, hogy az ilyen típusú srácok milyen kamukat tudnak kitalálni, ennél ezerszer komplexebb és durvább hazugsággal vágott most át egy "ilyen" egy barátnőmet..:D szóval szerintem ne nagyon bízz benne...
2014. máj. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
remek
2014. máj. 6. 19:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!