Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen egyoldalú ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen egyoldalú ez a lányok részéről?

Figyelt kérdés

Egy nagyon kis hányaduk kivételével elvárják azt,hogy a barátjuk izmos,sportos,netán nagydarab,kigyúrt legyen,ellenben közöttük alig-alig látni olyat,aki rendszeresen foglalkozna a testével,feszes,sportos alkata lenne.Tudom,hogy ők pl.a heti 3 röplabdázástól,futástól,bringázástól már annak tartják magukat,de ez nem így van.

Én fiúként rendszeresen kosárlabdázok,mellette saját testsúllyal(fegyencedzés)edzek 1 éve és konditeremben fél éve,de nem mondanám magam izmosnak,magas vagyok és vékony,szálkás alkatú.Nekem ez volt a célom,ezt szerettem volna elérni és tökéletesíteni.De a lányoknak ez vékony!

Engem személy szerint egyáltalán nem érdekel,hogy egy lány csontsovány vagy van rajta elfogadható mértékű felesleg(tokás ne legyen,azt nem szeretem).De ők az ember minden porcikáját vizslatják és ha már nem vagy az a sportmániás,akinek az összes izomtónusa látszódik vagy a 100 kilóval szériázó tag,akkor csak fintorognak.


2014. máj. 6. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Általánosítasz, szokj le róla. Esetleg ne ugyanott keress nőt ahol eddig.
2014. máj. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Gondolom az első mondat elkerülte a figyelmedet.A lányok kb.10 százalékának valóban nem számít ez.Csak kár,hogy a fiúk 70 százaléka meg nem izmos,sportos,amit azt jelenti 7 fiú jut 1 lányra.
2014. máj. 6. 22:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor nézzük azt hogy "az a szép,akinek a szeme kék"mert akkor ha jól feltételezem ismét nem felelnél meg.Viccet félre téve,igen sok lány sznob,főleg a tinik,DE! vannak köztük normális ízlésűek is:) őket körözd,illetve egy kicsit idomulj ehhez az eltorzult divathoz,és akkor a kecske is jól lakik,és a káposzta is megmarad.
2014. máj. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
...
2014. máj. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én is elvárom magamtól, hogy ilyen legyek, mert egyszerűen ku.rvára nem érzem jól magam a bőrömben, hogy annyira gyenge vagyok, hogy pár perc alatt mindenben kifáradok és egy fekvőtámaszt nem tudok megcsinálni.
2014. máj. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A barátom is fegyencedz, és kondiba is jár és figyel arra hog
2014. máj. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!