Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már barátnőtök?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már barátnőtök?

Figyelt kérdés
Ha nem akkor mit gondoltok mért nem?
2009. dec. 26. 23:13
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Volt, 2 is, jó is volt. Csak nem tudtam értékelni őket. Így se jobb, mint barátnő nélkül, mert most lehet azt a pár év nő után sóvárgást pár hónap bűntudattal, önmarcangolással kiváltani. Bár ehhez hozzá lehet szokni... :)

Legalább Te talán eléggé fogod értékelni, amikor barátnőd lesz - tedd is azt!

2009. dec. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

EZ az élet, nem verseny. Én most vagyok 16 első barátnőm és lassan 10 hónapja vagyunk együtt. Elötte nekem se akart semmi összejönni és most ittvan.(jah és dupla zárójelben: egy ideig WoW-oztam is :D) De amúgy igazad van tényleg szükség van valakire aki magadért szeret. Sok szerencsét és boldogságot

16/F

2009. dec. 27. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
köszi
2009. dec. 27. 23:35
 14/23 anonim ***** válasza:
Nincs. Hogy miért? Nem tudom.
2009. dec. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Nekem is volt 14hónapig...... aztán most télen mint sokakat otthagyott :S De már annyira hiányzik valaki..... de akiket énakarok soha nemjön össze pedig nincsenek is nagy igényeim...Akivel mostis jólbavagyok tuti csak barátságot akar énpedig beleestem nem kicsit :S Jobb hagyni az összes csajt csak szenvedés van miattuk
2009. dec. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Még nem volt, és tudom is hogy miért, mert nincs önbizalmam, nem merek kezdeményezni ha tetszik egy lány.
2009. dec. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

20 vagyok

még nem volt...

2x voltam igazán szerelmes, részben mert nem tudtam nem mertem lépni részben mert le se szart az illető, nem lett belőle semmi. mindegyik után meg olyannyira elegem lett az egészből hogy messziről kerültem bárki közeledni próbált. mostmeg egy olyan lányt szerettem meg, akivel soha nem lehet köztünk semmi... a sors fintora hogy én se vagyok neki közömbös... :( de soha... soha nem lehetünk egymásé... és ez nem rajtunk múlik :(

2009. dec. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Szia.


Nekem 2 volt. Egy még 14 évesen és egy 17 évesen. Hát mindkettő kapcsiban szenvedtem egy kicsit. Elég furának tűnt, de most úgy tűnik, nagyon alakul valami, Szal a lényeg, hogy sose add fel.


Üdv.

2009. dec. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
18/F ezt elfelejtettem,
2009. dec. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:

Jaj erről eszembe jutott egy idézet:

"A lányokat jobban érdeklik a külső adottságok, mert több a hülye férfi mint a ronda"


Amúgy én azt mondom hogy nem fogsz úgy tetszeni a lányoknak, ha azt mondod magadról hogy "ronda és dagadt".


Szerintem ne aggódj amiatt hogy mindenkienk volt már barátnője, neked meg nem. Mert te nem egy vagy az 1000 közül, és hidd el ezt a lányok is értékelik!


Fel a fejjel és hajrá! :)


Egy lány aki segíteni akart

2009. dec. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!