Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hazudtam mert nem akartam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudtam mert nem akartam megbántani a fiú haveromat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lefeküdtem egy sráccal akiről utólag kiderült ,h amíg én városban éltem összehaverkodott a legjobb fiú barátommal.

Az incidens vele részegen történt meg és megkérdtem,h ne mondja el senkinek mert rettentően megbántam.. de aztán még is megtudta a legjobb barátom de nem hiszi el.. de tőlem még nem kérdezett rá,h tényleg így történt -e én meg áhh.. nem tudom mit tegyek.



2014. máj. 7. 18:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Ha tudod előre, h valamit úgyis meg fogsz bánni, a f___ért kell elkövetni. Agyatlan birka.
2014. máj. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%

már nem azért, de a fiú haverodnak mi köze a nemi életedhez? Ne hazudj. Lefekedtél X-el, ez a te dolgod, és X-é. Pont.

Ha idáig nem jut el fejben a haverod, ott az ő készülékében van a hiba...

2014. máj. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Remek.. ezzel ki vagyok segítve :)
2014. máj. 7. 18:22
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem, mi köze egy haverodnak a nemi életedhez. Én nem hazudnék, de nem is rohannék közölni vele. Ha megtudta, megtudta.
2014. máj. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

lehet lepontozni, de ez az igazság!

Nem értem ezt az álszenteskedő prűdködést...

2014. máj. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem mondd el neki, mert ha hazudsz és a végén mégis kiderül az igazság, az még nagyobb gáz, és még a bizalmát is elveszted.

Amúgy átérzem amiről szó van itt, hasonló helyzetben vagyok én is.

2014. máj. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én sem értem, mi a probléma. Még ha szerelmes is beléd ez a fiúbarát, akkor sem kell az engedélye, hogy bárkivel is lefeküdj.
2014. máj. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Őszintének lenni gondolom rohadtul nem divat. Mert ha érdekel, hogy mit gondol rólad, akkor nem az a legjobb megoldás, hogy elmodod neki (ha már szerinted rátartozik) hogy ez és ez történt. Nem jobb ha tudod, hogy mit gondol a dologról és elmondja?
2014. máj. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ez ennél egy picit komplikáltabb. Mivel azóta ez a barátom közölte velem ,hogy többet érez irántam..
2014. máj. 7. 22:21
 10/11 anonim ***** válasza:
Az ő érzelmei az ő gondja. Ne te járj lábujjhegyen körülötte. Ne hitegesd és ne gonoszkodj vele szándékosan. Ennyi.
2014. máj. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!