Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 éves vagyok és nem akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves vagyok és nem akarok családot alapítani. Úgy 40-50 éves koromig bulizni akarok csak. Mi a véleményetek erőől?

Figyelt kérdés

2014. máj. 7. 19:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
tök jó lehet 40 évesen gyereketvállalni végülis mire felnő te meghalsz
2014. máj. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hülye vagy. Nem mondom, hogy 20 évesen alapíts családot, de 30 évesen már simán lehet.
2014. máj. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Rá fogsz unni a bulizásra 1-2 éven belül, ha folyamatosan csak mész ;) nem fogod bírni 20 évig folyamatosan
2014. máj. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Ahol megállt az idő ***** válasza:
Most ezt mondod, de majd 20 év múlva meglátjuk, hogy mit gondolsz. Majd várom a következő kérdésed. :)
2014. máj. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
1-2 év alatt megunod, ha észhez térsz, akkor szerencséd lesz, ha nem, akkor a drogokhoz fogsz nyúlni, hogy új élményt nyújtson a dolog és még 30 éves korod előtt meg fogsz halni túladagolásról.
2014. máj. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az igazán profi az, aki drogokhoz nyúl és mellette leél 70 évet ;) Amúgy drog és drog között nagy a külömbség. Én például szeretem a kávét :P
2014. máj. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Azért megnéznélek 50 évesen egy discoban partyzni!
2014. máj. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
most miért ne utolsó
2014. máj. 7. 20:25
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem kevés szánalmasabb dolgog van egy pasitól aki nem mer megöregedni, pontosabban szólva öregszik csak ő ezt nem hajlandó beismerni.

Egyrészt 40-50 évesen a szervezet már rohadtul nem bír annyit másrészt nem véletlenül nem lehet ezt a bulizós életmódot sokáig csinálni. Kikészíti az embert. Az hogy 20 évesen nem akarsz családot érthető, de aligha akarsz majd még 30 évesen is 50 éves korodig bulizni. Olyankor már másra van igény.

2014. máj. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem probléma, az ilyennek ne is legyen gyereke. Van így is épp elég lelkileg sérült, apa nélküli gyerek.
2014. máj. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!