Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha látsz egy helyes srácot/szé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha látsz egy helyes srácot/szép lányt hogyan deríted ki, hogy ki az?

Figyelt kérdés

Látásból rá lehet jönni,hogy kibe estél bele?

Az utcán láttam meg,éppenhogy a szemem sarkából mert siettem.De ez elég volt arra, hogy beleessek..ha jól láttam félhosszú szőkésbarna haja volt.És elég lazán viselte magát,olyan 15 év körüli lehetett.Ennyi tulajdonsággal meg lehet találni vkit? Hogyan?


2009. dec. 26. 23:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
rajzolsz róla egy fantomképet, személyleírást és kiplakátolod a várost hogy eltűnt, neveddel címeddel h ott jelentkezzen :D
2009. dec. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ja én is pont erre gondoltam!!!!!:D:D
2009. dec. 27. 00:06
 3/13 anonim ***** válasza:

Sokmindentől függ ez.

Pl, ha falun laksz, keress egy idős nénit azon az útvonalon, ahol elment a lány, és kérdezd meg tőle, ismeri-e esetleg, vagy mit tud róla. 99%-ban másnapra már randit is beszélhetsz meg a lánnyal :)


De általában nem árt tudni még valamit róla, amin elindulhatsz. Honnan jött? Hova ment? Kivel volt ott? Kihez megy? - Bármi, amivel kötheted valamihez. Egy közös ismerős, akár ha csak látásból ismered azt a közös ismerőst, de tudod, ki ismeri, vagy kinek kije ismeri.

Megoldás lehet, hogy a város összes lányát (koronként pl) kilistáztatod iwiw-en/myvip-en, és végignézed. Persze lehet, hogy egyiken sincs fenn, vagy csak nem ismered meg kép alapján, csak bement a városba... De egy megyeszékhelynél már elég időigényes egy ilyen :)

2009. dec. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ilyen nekem is volt...budapesti vagyok csaj meg itt lakik valahol egy pest megyei településen kb 20-30kmre és láttam épp h arra megy (busz tábla) hazamentem myv*p meg iw*w bejelöltem a keresésnél. nézegettem 10-20percet és meg is találtam. még a hotd*gját is XD szal nem tudom hol láttad de gondolkozz hátha vmi ilyesmit is láttál mmint ami arra utal h merre megy talán bejön. sok szerencsét! pacsi
2009. dec. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát csak annyit láttam, hogy volt mellette egy haverja. De azt nem elemeztem. Viszont ezzel a fiúval összenéztünk. Jó érzés volt, de azért annyira nem hajtok, hogy végignézzem az iwiwet myvipet egy fiúért,mert nem bírom annyira a monitort. Talán lépésenként. Köszi a válaszokat!
2009. dec. 27. 13:02
 6/13 FFDP ***** válasza:
Akár még én is lehettem :D A srác mellette hogy nézett ki? Budapesten volt? Azon belül hol? Ha már "nem érdekel" a srác akkor is érdekel :D
2010. ápr. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
tényleg nem érdekel mert már egy éve láttam,és nagyon messze bp-től úgyh tuti nem te voltál az:D kaposvár:D
2010. ápr. 5. 22:50
 8/13 FFDP ***** válasza:
Sebaj, akkor majd gyere el Bp - re és megnézhetsz engem is :D
2010. ápr. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

23:13:

Én már itt vagyok, ha akarod, hogy megnézzelek, állok elébe :)

2010. ápr. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 FFDP ***** válasza:
És ha valami beteges lelkű zaklató vagyok? :o
2010. ápr. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!