Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A kevésbé szép lányoknak nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kevésbé szép lányoknak nem is lehet helyes pasijuk?

Figyelt kérdés

Nem tartom magam egy bányarémnek,de világszépe se vagyok,átlagosnak mondanám magam,mégis sok pasinak bejövök,olyanoknak is,akikről nem is gondoltam volna,talán mert kishitű vagyok kissé.Viszont a legtöbb pasinak akinek tetszem,nekem ők nem tetszenek,és sajnos emiatt nem volt még barátom.Nem csak a külső számít persze,de a legtöbbjüket ismertem már,ás úgy sem tetszettek,illetve akit nem,az meg abszolút sehogy se jön be,lehet akármilyen kedves is.Én nem értek egyet azzal,hogy a külső nem számít!Nem tudom elfogadni,hogy nekem nem lehet olyan pasim aki tényleg tetszik is.Pedig aki tényleg tetszik ő észre sem vesz,és ez egy ördögi kör....

17/L


2011. szept. 9. 17:02
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
dehogynem:)
2011. szept. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
37%

Pontosan, ne légy önző, keress magadnak egy hozzád illő pasit.

Nem értem amikor egy 120 kg-os zsírdisznó azért sír, mert nem visszonozza az érzelmeit a suli menő csávója. És ez igaz vissza fele is.

2011. szept. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
1-10ig milyenre értékelnéd magad szépséglistán?
2011. szept. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Én vagyok önző?Hiszen nem is ismersz!!Pont hogy nem vagyok az,már próbáltam kevésbé jóképű sráccal is ismerkedni,de egyszerűen nem tudtam bele szeretni.És nem vagyok 120 kg-os,és nem is a suli legmenőbb csávója "kell".

1től-10ig?Hát ha azt nézzük hogy az 1es rémronda a 10-es meg egy Jessica Alba,akkor olyan 5-6 a jobb napjaimon:)

2011. szept. 9. 17:10
 5/30 Dottorre ***** válasza:
100%

A kevésbé szép lányoknak is lehet jó pasijuk, kérdezd csak meg az én exeimet :-D De amugy komolyra fordítva a szót, normális, hogy a külső is számít... naná, hogy számít. Ha valaki nem tetszik, arra az ember nem izgul fel, ergo nem jó a szexuális élete ami = szakítással elég rövid úton. De alapvetően azt hiszem (ne sértődj meg) a kinézetedhez képest túl válogatós vagy. Több ilyen embert ismerek 20-onévesek, de még nem volt nekik pasijuk-csajuk, mert a saját alakjukhoz képest túl magasra rakják a mércét. Ez egyébként nem feltétlen probléma, csak így ezt a helyzetet el kell fogadni. Ez nem jelenti azt ,hogy egyedül fognak/fogsz meghalni, mert előbb-utóbb eljön az aki tetszeni fog nektek és fordítva, csak az egyatalán nem biztos ,hogy a stílusa is be fog jönni... aztán pedig kezdődik a dolog előlről. Mindenképpen gondold át szerintem ezt a dolgot, de amúgy még semmivel nem vagy elkésve... mindenesetre, ha még 20körül sem lesz barátod emiatt, akkor javaslom, hogy gondold át az értékrendedet.

És ezt tényleg nem bántásból mondom, meg nem beképzeltségből, én sem vagyok Bratt Pitt, de nem is volt túl sok szőke hajú, kék szemű, nagymellű, szépen barna, csilivili barátnőm... és nem is hiányoztak soha az ilyen nők. A természetes szépség nálam többet ér.

2011. szept. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

Hát attól függ, mi számít kevésbé szépnek és helyesnek :) Igazából nem a külső a lényeg. Ha gondolod, küldj képet privátban, cserébe én is küldök :)


18/F

2011. szept. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Jessica Alba hol 10-es?:S
2011. szept. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!:)

Tudom,értem hogy mit akarsz mondani.Nekem se csak a kockás hasú,barna bőrű,kék szemű,Brad Pittre hajazó pasik jönnek be,sőt az ilyen tipikus divatb*ziktól(már elnézést a kifejezésért) rosszul vagyok.De legyen benne valami ami megfog,akár a szeme,akár más.És mondom,már próbálkoztam úgyis,hogy jó,elsőre nem tetszett,mondom megismerem,meglátjuk mi lesz belőle.De hiába,nem tetszett úgy mint egy férfi,csupán barátként tudtam elképzelni.Ezért is vagyok kétségbe esve...

2011. szept. 9. 17:14
 9/30 anonim ***** válasza:
hát tuti hogy nem jöhetnek össze :)
2011. szept. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

18/F!:)

Érdekes amit írsz,egyik mondatod még az,hogy nem a külső a lényeg,a másik meg hogy küldjek képet:D

Ha megdobsz egy email címmel,meg várossal,ahol laksz,esetleg szóba jöhet,de nem ismerkedés céljából;)

2011. szept. 9. 17:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!