Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Idosebb holgyek, mennyi volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idosebb holgyek, mennyi volt a legnagyobb korkulombseg koztetek es a ferfi kozott ha voltatok fiatalabbal?

Figyelt kérdés
2014. máj. 8. 03:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Most majd biztos kapni fogom a lepontozásokat.


Alkalmi kapcsolatban 20 év, rövidebb kapcsolatban (9 hónap) 12 év, tartós kapcsolatban (10 éves) 5 év.


Amúgy nem bukom kifejezetten a fiatalabb pasikra, csak így jött össze. idősebb is volt jóval, de nem ez volt a kérdés.

Szerintem sokkal több fontosabb dolog van, mint az életkor.

2014. máj. 8. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Jelenleg van egy szexkapcsolatom, én 53, ő 22.
2014. máj. 8. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Miert kapnal lepontozast ? Tolem ment a zold ! A sajat dolgod , hogy mit csinalsz koszonom a valaszod .

2. valaszolo : es , hogy mukodik? (irigylem a sracot )

2014. máj. 8. 05:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is pont ilyen dilemma előtt állok! Van egy 23 éves srác (komoly, rendes, férfias), aki érzem, hogy nagyon oda van értem... De én 32 éves vagyok, bár azt mondják 26-mál nem nézek ki többnek! Komoly kapcsolatot semmiképp se szeretnék (van), de őszintém megmondom, nem hagy hidegen a srác rajongása... De 9 év, ráadásul a javamra, az nagyon dúrva...
2014. máj. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2-es vagyok

Igen, működik! Mivel az óriási korkülönbség miatt sosem lehetne semmi komoly, így egyikünk sem visz bele érzelmeket. Persze egyre többet beszélgetünk, de csak baráti alapon. A szex meg fergeteges, ugye nem kell ecsetelnem mennyivel jobb egy huszonéves, mint egy 50-60-as pasi!? ;)

2014. máj. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod
2014. máj. 8. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!