Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nincs túl jó alakom, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincs túl jó alakom, de különleges arcom van, tarthatom magam szépnek?

Figyelt kérdés
Kapcsolatom van, önbizalmam nincs...
2014. máj. 8. 17:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Milyen az alakod akkor?
2014. máj. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Tarthatod, engedélyezzük.
2014. máj. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Sajnos husi. Nem vagyok kövér, csak vastag a combom, és nem tudok mit csinálni vele :(

Emiatt nem is szeretem az alakom.

2014. máj. 8. 17:39
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Nem. A nem túl jó alakú nőkről szóló 2011. évi CCCXVIII. törvény 1. §-a egyértelműen kimondja, hogy akinek nem jó az alakja, az nem érezheti magát szépnek. Bocsi. :(
2014. máj. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%
A különleges arc mit takar vajon?Lófej?
2014. máj. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem. Babaarc, cicás formájú szemek, telt ajkak. Nem olyan húde szép, de nem is pocsék szerintem.
2014. máj. 8. 17:45
 7/12 anonim ***** válasza:
85%
Szval nem elég hogy dagadt vagy még ronda is?
2014. máj. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem tartod magad szépnek.Akkor mégis mi a kérdés?Amíg nem szereted meg önmagad,addig veszett fejsze.


A barátod előtt azonban jobb,ha megjátszod, hogy elfogadod magad.Ne az legyen, hogy neki sajnáltatod magad.Ezt a pasik nem csípik.


Kezdj el naponta durván biciklizni és tornázni,futni.

2014. máj. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
A tornát feladtam, fél évig lépcsőztem (napi 400 fok fel le), és csak vastagabbak lettek. :(
2014. máj. 8. 17:47
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy vagyok, mint te. Szerintem, igen, tarthatod magad annak. :) Már csak azért is, mert ha elfogadod önmagad, a kisugárzásod is megváltozik, tényleg megszépülsz. Én is önbizalom hiányos vagyok, sokszor nem látom szépnek magam, de a barátom igyekszik támogatni és megértetni velem az álláspontját, miszerint igenis szép vagyok.
2014. máj. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!