Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy nagyon különleges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy nagyon különleges lány az iskolából. Tudom, hogy korábban én is tetszettem neki. Most úgy érzem, hogy még ha be is jövök neki, ez nem szerelem az ő oldaláról. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

A lány nővérét már korábbról ismerem. Egészen jó, haveri viszonyban vagyunk. Szerintetek, kérjek tőle tanácsot a húga meghódításához?


Előre is köszönöm!


A lány egyébként 15 éves, én 17 vagyok, a nővére pedig 18.



2014. márc. 12. 06:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem t'om. Szrintem először a magad feje szerint próbálkozz és ha reménytelen, akkor kérj tanácsot. De szerintem most is megkérdezheted, hogy egyáltalán van-e esélyed. Hajrá!
2014. márc. 12. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. Akkor beszélni fogok vele, mivel már elég rég óta próbálkozom...
2014. márc. 12. 06:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!