Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Eltántorodtam a csóktól,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltántorodtam a csóktól, megbántottam ezzel?

Figyelt kérdés

Sziasztok! , kb egy hónapja vagyunk együtt a barátommal (ő 19) (nekem ő az első) és nem rég szájra puszi volt még csak, és valamelyik nap egyszer csak megcsókolt vagyis félig volt csók mert elhúzódtam, eszméletlenül megijedtem beparáztam, majd ma mikor hazakísért a szájra puszit elkezdte csókba átvinni és igen megint elhúzódtam egyszerűen be pánikolok mert még nem volt az életemben soha csók és hiába mondták nekem páran hogy a csók az jön magától meg hogy nagyon jó lesz , valahogy még sem mert nálam ez nem jön magától , egy szájra puszival elköszöntünk és ennyi, nem ír üzenetet és félek hogy megbántottam :( valaki valamilyen tanácsot tudna adni mert az most nagyon rám férne !

köszönöm, 17/l



2014. máj. 9. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy kérdés: Ezt elmondtad neki is? Mármint, h tartasz a csóktól?
2014. máj. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem , nem mertem neki , mondta hogy ne féljek , de valahogy még is ideges feszült vagyok olyankor
2014. máj. 9. 15:34
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az a legjobb, ha elmondod. Mert így nem tudja hova tenni, és mást feltételezhet.

Ha nyílt lapokkal játszol, az neki is jól esne, és talán jobban odafigyelne akkor :)

Ne parázz ;)

2014. máj. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Mihály (S válasza:

Igez ez néha nagyon bántó tud lenni.

Ezzel azt sugallod hogy nem szereted vagy undorodsz tőle.

Beszélj vele és mond el hogy neked ez az első és félsz kicsit hidd el meg fogja érteni

2014. máj. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Na itt van a probléma, amit soha nem értek meg. A párkapcsolat nem csak arról szól, h "gyere megfogjuk egymás kezét, h lássák, h járunk!", hanem a problémák megbeszéléséről is. Nem beszélsz arról, h mi bánt, h mitől félsz és most meg a PC előtt rágod a körmeidet és idegeskedsz, h miért nem jelentkezik?! H miért? Mert elutasításnak érzi azt, h te mindig elhúzod a fejed. Ez elveszi a pasi önbizalmát. Ha elmondtad volna neki a dolgokat, akkor valószínű másképp kezelte volna ezt a szitut, vagy megoldást találtatok volna rá, de így csak kételyekben hagytad.. Hívd fel, és mondd el neki, h beszélnetek kell! Üljetek le és öntsd ki a lelkedet! A bizalom a legfontosabb!
2014. máj. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazad van , megpróbálok nem rá parázni és elmondani legközelebb :)
2014. máj. 9. 15:38
 7/7 A kérdező kommentje:
Teljesen igazatok van !!
2014. máj. 9. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!