Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon megbántottam a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megbántottam a barátnőmet, mit csináljak?

Figyelt kérdés
1 hónapja járunk és régen neki nagyunk sok pasija volt. Én megkérdeztem hogy ilyen könnyen adta magát vagymi? Azt úgy vette mintha lek*urváztam volna. Nem ír meg nem válaszol nem tudom mit csináljak. Mondta hogy velem azért nem feküdt még le mert komoly kapcsolatot akart. Nagyon megbántam. Mit tegyek?
2013. nov. 4. 20:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem inkább csak arra várt, hogy mikor léphet le valami indokkal, hiszen már kívánja más farkát. Csak nem akarta hogy rossz embernek lásd ezért megvárta az első indokot.
2013. nov. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
49%
te lekurv*áztad a barátnődet??? o.O semmitse tehetsz
2013. nov. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Már semmit. Lépj tovább, találsz majd másik nőt, aki csak 3 pasit fog bevallani neked, és akkor jobban fogod magad érezni.Őt meg hagyd békén, lesz majd olyan ember, aki örülni fog hogy egyáltalán a lány mellette és vele lesz.
2013. nov. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
46%
Hagyd a csudába Ő egy lotyó ne hagyd hogy kihasználjon.
2013. nov. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Miert most oszinten..."nagyon sok pasija volt". Jogos h ribizlinek nezted. Es o is tudja h ilyennek latjak,nem kell rogton besertodni,inkabb magyarazta volna el h miert ment vegig rajta a fel falu. Gondolom majdcsak lenyugszik. Kerj tole bocsanatot es ennyi amit tehetsz :/ (csak megjegyzem h kell neked ez a "hasznalt" csaj egyaltalan?)
2013. nov. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Milyen kifogás ez a ku.vátol azért nem feküdtem még le veled mert komoly kapcsolatot akartam?A többiekkel meg simán.
2013. nov. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Látod jól mondja a négyes:D Aztán ha mégis téved a 4-es, akkor meg koppantál. Ez van:D
2013. nov. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Hmm. Esetleg beállíthatsz hozzá egy csokor virággal.
2013. nov. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Eleve össze sem jövök egy olyan lánnyal, akinek már sok férfi volt az életében előttem. Engem ez taszít, nagyon! Iszonyatosan konzervatív vagyok ilyen téren. De most már mindegy, ha összejöttél vele. Szerintem, ezt ő vette fel túlságosan, mondjuk te is finomabban közölhetted volna vele, ha ez nem tetszik. Sajnos a másik múltjához nem sok közünkvan, nincas jogunk beleszülni, egyedül azt tudjuk az ismerkedés, kapcsolat elején eldönteni (miután megtudjuk, ha sok partnere volt), hogy akarunk-e vele tervezni ennek ellenére vagy sem. Éretlen a lány, hagyd elmenni, ha úgy akarja. Találsz majd jobbat...--> engem is mindig ezzel hitegetnek! :D
2013. nov. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Igaza van az előzőeknek, ő egy lotyó, most meg teszi az agyát. Felejtsd el, jobbat érdemelsz.
2013. nov. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!