Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én érzem úgy az idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem úgy az idősebb férfiak tudnak bókolni?

Figyelt kérdés
És valamilyen szinten tőlük szinte jobban is esik, mert nem füttyögnek hanem kimondják. 20/L
2014. máj. 10. 09:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Fejlettebb a kommunikációs készségük, több a tapasztalatuk a nőkkel, és naná, hogy kimondják. Már nincs mit veszíteniük, hiszen az esélytelenek nyugalmával indulnak. Vagy nősek.
2014. máj. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is inkább bókolok 23f
2014. máj. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez azért van, mert már nem éretlen hülye gyerekek, hanem férfiak. Tapasztalattal, érettséggel. Tisztelet a kivételnek persze, mert vannak olyan 30+-os férfiak is akik rosszabbak mint a 16 éves kisfiúk
2014. máj. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
miért lennénk esélytelenek?
2014. máj. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem szoktam füttyögni....
2014. máj. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
inkább rámenősek.
2014. máj. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nem az öregedéstől lesznek jófejek, hanem a gyakorlástól.

ha belegondolsz, ez mit jelent igazából, akkor kigondolhatod, megéri-e. (engem nem zavar, a lényeg az eredmény)

2014. máj. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem, nekem is feltűnt, nem véletlen, hogy 40+ a párom
2014. máj. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én tudok! 34F! Várom az igényeket privátban. Sőt mást is tudok, de nagyon!
2014. máj. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!