Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért sokallják ha fiatalok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sokallják ha fiatalok közt 10 év korkülönbséggel több van mint barátság, miközben sokan, idősebb férfiak csorgatják a nyálukat a tinilányok után?

Figyelt kérdés

Láttam hogy sokan írják hogy nem jó ha egy 14 éves jár vagy hasonló kapcsolatban van egy 22-13 évessel. Közben meg a 40-50 éves férfiak udvarolgatnak meg a nyálukat csorgatják a tinilányok után.

Sok lány ismerősöm tudna mesélni hogy milyen szövegekkel jönnek ezek az urak.


2014. ápr. 27. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted a 40-es pasi mégis mit akar egy tinitől?


Puncinak hívják.

2014. ápr. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Noss 20 éves kor alatt de leginkább 19 az alatt nagyon sokat tud számítani a kor.


És ott bizony leginkább a férfival van a gond ha 40 évesen egy 14-16 évest akar magának. ott agyilag nem stimmel valami.


mert még a fiatalabb lányoknál valahol természetes is, hogy néha idősebbekbe lesznek szerelmesek

2014. ápr. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%

1. Teljesen más kategória, 20 év alatt még kvázi gyerekekről van szó, afelett meg már szinte mindegy, hogy mekkora a korkülönbség, mert (elvileg) felnőttekről, akik képesek önállóan felelősséget vállalni a döntéseikért, rendelkeznek kellő tapasztalattal, stb.

2. Vannak 40-50 éves pasik, akik tinikre csorgatják a nyálukat. De azért ne abból indulj ki, hogy ez az általános. Ezek azok a pasik, akik a saját korosztályukban a kutyának nem kellenek, ezért próbálnak felvágni a fiatalok előtt, akiknek viszonylag kevés elvárásuk van egy férfival szemben. Tehát akiket te látsz, az kb. a "selejt", nem ez a mérce.

2014. ápr. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3: nem tudom, én 35 éves kor környékén tudok elfogadni 10 év korkülönbséget, alatta mindkét felet szánalmasnak tartom...
2014. ápr. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

25-35 az szerintem még belefér. Sőt, láttam már ennél nagyon korkülönbséggel is jól működő párkapcsolatot (nő 28, férfi 40 felett volt, mikor összejöttek és azóta már jó pár év eltelt, együtt vannak).

De olyat is tapasztaltam már, amikor közel egykorúak mentálisan nincsenek egy "szinten". Szóval azért a kor mellett más tényezők is közrejátszanak. Simán lehet valaki 30 évesen is gyerek, és 20 évesen is felnőtt.

2014. ápr. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!