Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok, nektek mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok, nektek mit jelent egy csók?

Figyelt kérdés

Mert nekem "mindent", de lehet, hogy konzervativ vagyok...


mert láttam olyat, hogy a fiú otthagyta a lányt egy másikért...

és lányt is láttam, aki csak egy este csinálta, csak csók volt a pasival, és most meg undorodik tőle...


lehet, hogy túlbecsülöm ezt a dolgot?


2014. máj. 10. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:
90-es évek előtt és után születettek máshogy vélekednek...
2014. máj. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
intim. Nem mindenkivel, sőt ritka, akivel igen.
2014. máj. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
Legerősebb kapcsolat két ember között
2014. máj. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sokat jelent.Ha nem szédülök bele,nem bizsergek szóval nem jó akkor az nem a te embered.Akit szeretsz azzal mindig jó.
2014. máj. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen világban élsz te (ne haragudj) de ez nem azt mondom, hogy normális, de egy csók alap dolog egy kapcsolatban és az emberek próbálkoznak, ismerkednek és sokszor van az sajnos, hogy nem jön össze a dolog, hogy a két fél nem illik össze amit csak akkor tudnak meg ami után közelebbről megismerték egymást legtöbbször.

Nekem maga a csók abszolút semmit sem jelent. Maga az érzés, a szerelem jelent nagyon sokat amit leírni vagy elmondani nem lehet.

2014. máj. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

arra gondolok, hogy láttam olyat, hogy egy fiú és lány szenvedélyesen smároltak. Aztán a fiú 2 hét múlva otthagyta a lányt egy másikiért. Én meg nem értem, ez hogy lehet, nálam nem úgy van, hogy ha megvan a lány, és jön jobb, akkor mehet is.


Máskor meg a lány hagyta ott a (friss) kapcsolatot, mert rájött, hogy ez a pasi nem az igazi - nyilván belül azért rosszul esett

2014. máj. 11. 02:36
 7/8 anonim ***** válasza:

Csókolóztam már részegen. Velük semmit nem jelentett.

Viszont, mikor egy több éves szerelem teljesedett be, akkor boldog voltam. Mindenki a saját értékrendje szerint éljen. Van olyan, hogy hiányzik a szenvedély, ezért buliban csókolózol, de ennél több sosem lesz.

Kinek mi.

2014. máj. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6 A csóknak is meg van az etikettje, és ha valóban nem felszines emberek teszik, őket sose fogod az utcán egymást nyalni-falni, sem más előtt csinálni. Soha.mert két egymást szerető ember totális intim dolga. Tehát akiket az utcán látsz, annak már nem intim, lévén annyit, és annyi emberrel teszik, hogy számukra elveszti az intimitását a dolog.
2014. máj. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!