Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nádszál vékony lánynak hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nádszál vékony lánynak hogy lehet nagy melle?

Figyelt kérdés
Nagyobb mell alatt C vagy D kosarú méretet értek. Vannak vékony lányok, akiknek kisebb melle van, én is vékonyka alkat vagyok, kisebb mellű, 172 centis magassággal, mégis látok olyanokat, akik szintén ilyen vékonyak + magasak és nagy, vagy minimum közepes mellük van. Egy deka felesleg sincs rajta, mégis méretesek a melleik. És természetesek, nem szilikon vagy ilyesmi. Annyira irigylem őket.
2014. máj. 11. 13:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Genetika.

Én is örülnék neki, ha úgy néznék ki mint ők. De hát nincs ekkora mákom :D

2014. máj. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Jó nekik, kérdező te meg nyugi;) vagyunk itt elegen olyan férfiak, akik a kisebb melleket szeretik:)
2014. máj. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De nem értem... anyumnak és nagymamámnak is mindig nagyobb melle volt, én apumtól örököltem a magasságom. De még az ő lánytesójának is nagyobb van... és én már 20 éves vagyok.
2014. máj. 11. 13:58
 4/12 anonim ***** válasza:
56%

Honnan veszed,hogy a push-up nem játszik közre?

Most is reklámozzák,hogy 1 kosármérettel nagyobbnak látszik ha olyat veszel.Lehet azoknak a lányoknak B-s mellük is,csak ugye a push-up-tól lesz C-s.

2014. máj. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
56%
Ehhez abszolút szerencse kell. Ritka is olyat látni, a vékony lányoknak általában kis cicijük van.
2014. máj. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Vagy legalábbis látszik C-nek.
2014. máj. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Most felejtsük el a melltartót, én anélkül írom ezeket a méreteket :D
2014. máj. 11. 14:02
 8/12 anonim ***** válasza:
33%

Akkor meg szerencsével :D

Az én apámnak pl kb olyan 15 cm-es a pénisze,tesómnak ugyanúgy 15 nekem meg 19.Szóval szerencse vagy nem tudom :DD

2014. máj. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

8: Ez egyrészt senkit se érdekelt, másrészt eléggé gáz, hogy a családban mindenki tudja a másik méretét :D


A kérdésre válaszolva: Genetika. Mondjuk én a magas, kisebb mellű lányokat szeretem. Egyszer hajtott rám egy csaj, 177 centi magas volt, és 70D volt a mérete... teljesen irreális volt :D

2014. máj. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező anyukádnak és nagymamádnak fiatalkorában is nagyobb melle volt? Nálunk pl anyunak fiatalkorában akkora volt, mint nekem. Kb semmi. :D 3 gyerek után viszont simán c-s méret lett. Szóval ha nálatok ez az eset van annyira ne keseredj el, inkább élvezd ki, hogy nem fáj a hátad a nagyobb mellek miatt, mert a vékony nagy mellű lányok gyakran panaszkodnak arra, hogy a "súlytól" fáj a hátuk.
2014. máj. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!