Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom mar, mit tegyek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mar, mit tegyek, hogy vegre kozeledjen felem?

Figyelt kérdés

Tobb, mint 2 eve bejottem egy sracnak, es elkezdett ram nyomulni, nekem viszont ez sok volt, es eltoltam magamtol. Tehat nem lett vegul kozottunk semmi. Ezt persze rogton meg is bantam. Szoval nincs alkalmunk beszelni, osszefutni is ritkan futunk ossze, van, hogy hetente 1x, van, hogy 1-2 honapig 1x sem.

Amikor viszont osszefutunk van, hogy ranezek, viszont, mikor eszreveszem, hogy arra nez, amerre en vagyok, rogton zavarba jovok, melegem lesz...

Mivel 2 eve egy vilagosbezs tapados miniszoknyaval keltettem fel az erdeklodeset, probalok most is mindig szexin kinezni, ha tudom, hogy latno fogjuk egymast(feher miniszoknya, bor miniszoknya, miniruha, leggigns hosszitott felsovel es az esetek nagy reszeben magassarku van rajtam, elkezdtem kicsit festeni magam, a hajamat is megprobalom mindig igy allitani, hogy jol alljon), viszont ennel tobbre mar nem vagyok kepes, o pedig eleg hideg velem. Megis evek ota ugy erzem, hogy megtalaltam az igazit az o szemelyeben.

Komolyan mondom ennel tobbre nem vagyok kepes a kulsommel, megse szol hozzam, es ez engem teljesen kikeszit.

21L


2014. máj. 11. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba.... persze fontos az első benyomás... de ne legyél felszínes. Magassarkúban fogsz aludni is ha összejössz vele... nem hinném
2014. máj. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha eltoltad magadtól akkor mit vársz? Nyilván nem fog megint nyomulni,mert nem akar mégegyszer pofára esni. Vagy te közeledsz felé vagy felejtsd el,mert nincs rá sok esély,hogy ő közeledni fog feléd.
2014. máj. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha egyszer már elutasítottad, akkor neked kell most felé közeledned. Sok sikert!
2014. máj. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

De nem kozeledhetek fele, mivel eloszor is joval idosebb, mint en, masodszor felenk vagyok, es harmadszor nincs akalmam ra.

Altalaban ilyen varosnapokon talalkozok vele, ahol o is fellek(fuvoszenekarban jatszik), illetve neha eskuvoi miseken latom, ha valami ismerose/rokona ferjhez megy/megnosul, akkor szokott neki jatszani valami eskuvoi zenet.

2014. máj. 11. 14:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Jaj ez már nagyon régen volt!Hagyd ...
2014. máj. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kezdeményezzen az, aki meggondolta magát. Nem várhatod el, hogy másodszorra is megalázza magát, és ő fusson az után, aki egyszer már visszautasította.
2014. máj. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!