Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok a szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a szakítás utáni újrakezdésről? És mikor lehet értelme? Ha az egyik rájön, hogy nem a másik mellett van a helye, később rájöhet még, hogy mégis ő kell?

Figyelt kérdés
2011. febr. 21. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

mi a párommal 15. hónapja vagyunk együtt

4. hónap után szakítottunk, aztán egy hónap után kezdtünk megint összejönni

így visszatekintve sima ügy volt...bár mikor újra összejöttünk, nagyon bizonytalan volt még egy darabig

nagyon kitartónak kell lenni hozzá mindkét félnek

2011. febr. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és a 4. hónap után miért szakítottatok?
2011. febr. 21. 19:31
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


A felmelegített kapcsolat sikere mindig attól függ,hogy mi volt a szakítás oka...mert ha az ok nem szűnt meg,a felek lehetnek toleránsabbak,de a tüske megmarad...:S...amit majd egymás fejéhez lehet vágni egy-egy veszekedés alkalmával...:S


Persze ez az egyik véglet...ha általánosítani akarunk...de nem muszáj...:)


Ha gondolod,én szívesen beszélgetek Veled erről privátban.:)

2011. febr. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok

azért, mert a párom előző kapcsolata nagyon bonyolult volt, és mély nyomot hagyott. Teljesen le kellett rendeznie magában. Én nem akartam szakítani, de láttam, hogy ha nem szakítok (mert végül én mondtam ki) csak ámítom magam, hiszen nem tudott lélekben is velem lenni, mikor együtt voltunk. kimondatlanul mindig ott nyomták az emlékek. Ezek elmúltak és mondhatom, hogy igazán felhőtlen a kapcsolatunk mostanra, de beletelt egy jó pár hónapba.

2011. febr. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!