Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a legjobb barátomba, aki meleg. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már többször aludtunk együtt, sokszor járunk együtt bulizni és voltak olyan helyzetek amikor majdnem megcsókolt, de aztán valamiért meghátrált. Ha elmondom neki,hogy mit érzek,akkor lehet megszűnik a barátságunk.? Ha én csókolnám meg,akkor vajon hogy reagálna?
2014. máj. 11. 18:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha eszébe jutott egy pillanatra is,hogy megcsókoljon,akkor valószínűleg,nem meleg,maximum biszex.
2014. máj. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ha te is fiú vagy, akkor nem látom a hibát... Ha lány vagy, akkor valószínű, hogy ő biszex, nem homo.

A barátság...az soha sem létezett köztetek.

2014. máj. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Eljátsszam a meleget én is?
2014. máj. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De már majdnem 40 éves és soha nem volt nővel.... Nem divat meleg. Lehet még belőle biszex?
2014. máj. 11. 18:39
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Gyógyítsd meg.
2014. máj. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

én is szerelmes voltam a volt legjobb barátomba, aki meleg.

Jobb, ha elfelejted, semmi esélyed nincs nála, csak a férfiak érdeklik és egy pasiért akár a barátságotokon is képes lesz átgázolni...nem minden meleg egyforma, de tapasztalatból írtam.

Nagyon nehéz lesz, ezt a helyzetet elfogadnod, de nem érdekled őt úgy, ahogy te érdeklődsz iránta...

2014. máj. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ha megint olyan szituációba keverednénk amikor majdnem megcsókol, és mondjuk megcsókolnám,hogy reagálna. Nagyon sűrű az ilyen alkalom....
2014. máj. 11. 18:54
 8/13 anonim ***** válasza:

Ne hallgass senkire, csak a szívedre. Csókold meg. Legfeljebb megmondja, hogy azt hitte, ez működni fog, de mégse, és marad a barátság. De az is lehet, hogy ebből valami több lesz. A lehetőség benne van, kár lenne kihagyni.

Ugorj!

2014. máj. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ha ma este lesz rá alkalom és ő is úgy közeledik,mint eddig,akkor megcsókolom. Remélem nem sül el rosszul és a barátságnak sem lesz vége hirtelen. De úgy gondolom,hogy amíg így érzek addig magamat teszem tönkre ezzel a barátsággal,hogy minden nap találkozunk,sokszor együtt alszunk. Ez csak részéről barátság.
2014. máj. 11. 19:12
 10/13 anonim ***** válasza:
majd írj hogy mi volt :)
2014. máj. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!