Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyik legjobb barátom bevallot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik legjobb barátom bevallotta hogy meleg és most nagyon nehéz neki, hogyan segíthetnék neki? 19F

Figyelt kérdés
Tegnap egyik legjobb barátom bevallotta hogy meleg 19 éves ő is) nagyon nehéz most neki. A családja mellette áll teljes mértékben, kérdésem, én mit tehetnék érte?
2013. febr. 20. 10:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha beszélni szeretne erről veled beszélj vele legjobb lenne ha mondanád is neki hogy mellette állsz mindenben és neked ez nem számít ugyanúgy barátja maradsz. Nagyon jó látni hogy vannak ilyen jó barátok. Minden tiszteletem feléd de komolyan :)
2013. febr. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A legjobban azzal ha elfogadod, ez sokaknak nagyon nehéz. Biztos vagyok benne hogy nem mindenki tudna toleráns lenni. Szerinte ez a legfontosabb hogy a barátja maradj. Gratulálok, jó ember vagy.
2013. febr. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Miert nehez neki? Ez a kerdesedböl szamomra nem derült ki.


Szerintem, a legjobban annak örülne, ha köztetek nem valtoznanak a dolgok. Add a tudtara, hogy tovabbra is ugyanugy szamithat rad, mint eddig. Es ha hajlando meghallgatni, hogy melyik csajba zugtal eppen es legjobb tudasa szerint osztja neked tanacsait, akkor te is tedd meg ugyanezt függetlenül attol, hogy egy sracrol van szo.

2013. febr. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Ma volt egy komoly beszélgetésem vele, igyekeztem megfogadni a tanácsaitokat. Először is, megköszöntem neki hogy tegnap elmondta az igazat mert tudom, hogy ez borzalmasan nehéz volt neki. Biztosítottam arròl, ez semmit nem változtat meg és ugyanúgy jóbarátom marad, valamint megígértem hogy támogatni fogom őt és megbízhat bennem. NAGYON boldog volt és könnyezve megölelt engem. :-) Szòval minden remekűl alakúlt. Köszönöm kommenteitek, sokat segítettetek!
2013. febr. 20. 18:36
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok, emberségből 5:-)
2013. febr. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek remek ember vagy ha lenne medálom odaadnám:D de komolyan. sajnos ritkább az hogy valaki ennyire megértő
2013. febr. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Te egy igazi férfi vagy! Ilyen egy igazi férfi, aki képes elfogadni a legjobb barátját. Igazából azzal tudsz neki segíteni, ha néha kiállsz a melegekért. Tehát ha egy társaságban szidják őket, te elmondod, hogy ismersz meleget és elfogadod. Hidd el, ez nagyon jól tud esni.
2013. febr. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 SennaHikari ***** válasza:
100%
A legfontosabb az, hogy ne változtasd meg a hozzáállásodat. Ha érzi, hogy te így is elfogadod és nem változtatsz a vele való kapcsolatodon (ne távolodj el tőle), azzal segíthetsz a legtöbbet. Ha mellette maradsz.
2013. márc. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Jó ember vagy! :)
2013. márc. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%

Tiszteletem, emberségből kiváló.:)

Bár ismernék ilyen rendes srácokat...

2013. márc. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!