Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a legjobb barátomba, aki meleg. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már többször aludtunk együtt, sokszor járunk együtt bulizni és voltak olyan helyzetek amikor majdnem megcsókolt, de aztán valamiért meghátrált. Ha elmondom neki,hogy mit érzek,akkor lehet megszűnik a barátságunk.? Ha én csókolnám meg,akkor vajon hogy reagálna?
2014. máj. 11. 18:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Részegek voltatok mikor megcsókolt?

Mert az nem jelent semmit.

Láttam heterókat is totál részegen,hogy szinte már smároltak és azt sem tudták,hogy fiúk-e vagy lányok.,vagy aki mellettük van az kicsoda.


Amúgy egy csók önmagában nem sokat jelent.

Szerintem az olyankor is megtörténhet mikor intellektuálisan vonzódunk valakihez.Vonz a személyisége,ilyesmi.

Ettől még nem feltétlen volt merevedése:)

2014. máj. 13. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Csak meg akart csókolni... 1cm-re sem volt az ajka az ajkamtól annyira közel hajolt.., de valamiért elrántotta a fejét. Meggondolta magát. Én azóta sem mertem lépni
2014. máj. 13. 23:23
 13/13 anonim ***** válasza:
Akkor kérdezd meg tőle, hogy csak incselkedik-e, vagy mit szeretne, mit érez, mert benned érzelmi hullámokat kelt, amelyek ugyan kellemesek, de frusztrálnak is.
2014. máj. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!