Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem édesapám legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zoé1919 kérdése:

Beleszerettem édesapám legjobb barátjába, mihez kezdjek?

Figyelt kérdés

Apukám gyermekkori legjobb barátjával mostanában sűrűn találkozunk, persze családdal együtt. Tizenéves koruk óta cimborák, csak mikor megszülettem, apának családja lett, kicsit elhidegültek, mert neki a mai napig sincs tartós kapcsolata, pedig már 40-hez közeledik.

Az elmùlt egy évben egyre gyakrabban találkoznak, megyünk együtt Balatonra. A mùlt héten ismételten lementünk, s engem nyár óta nem látott, meglepődött mennyit változtam

Tény, hogy nőiesedtem, s sokszor megjegyezte, hog, milyen szép vagyok, s apát szívatta, hogy mi lenne, ha én lennék a barátnője.

Ölelgetett, sokat beszélgettünk, s ahogy megismertem, beleszerettem.

Egyik este, mikor a nyaralóban fennmaradtunk - mindketten éjjeli baglyok vagyunk - snobliztunk. Többször végigsimított kezemen, hátha kitalálja, mennyi pénzérme van a markomban. Volt egy pillanat, mikor elvesztunk a másik tekintetében, mosolygott, csillogott a szeme, s megkérdezte, hogy én is arra gondolok-e, amire ő. Nem tudtam, hogy a játékra vagy esetleg ránk, a

szituációra. Nem mertem válaszolni, így értetlenkedtem egy sort, s azok után meghűlt a hangulat, s ez azóta is tart.

Szerintetek? Létezik, hogy az érzelmeim nem magányosak? Mihez kezdjek? Kihez forduljak? Próbálkozzak?

L/15


2014. máj. 11. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:
29%
Fordulj orvoshoz. Nem normális ez.
2014. máj. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
40%
apakomlexus :D
2014. máj. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
54%
Álmodozz bátran, csak soha ne maradj vele kettesben.
2014. júl. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!