Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Látszik egy lány kisugárzásábó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Látszik egy lány kisugárzásából, hogy mire kapható, stb? (Fiúk)

Figyelt kérdés

Például hogy van egy adott csaj,látszik rajta hogy egy csókolózás belefér,többet,komolyabban már nem lehetne vele? Vagy hogyan van ez?

Második kérdésem pedig az lenne,hogyha egy adott lányt láttok kavarni sok pasival,akkor az egyértelműen kizárja hogy komoly kapcsolatot akarjatok tőle?


2014. máj. 11. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. máj. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem teljesen. De ha elkezd simogatni akkor egyértelmű.

Viszont ha én kezdem el simogatni itt ott és kapok egy pofont akkor is egyértelmű.

2014. máj. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én remek emberismerő vagyok.

Nem csak beszélgetésben, de élőben legalábbis mindenben látszik, ki milyen.

És ez is...

De a többség nem tudja kiolvasni a jeleket, így nekik több a csalódás.

2014. máj. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nézd, soha nem kéne olyan nő, akit sok pasival láttam már kavarni. Értéktelen, hiteltelen felszínes emberek ezek nekem. Normális nőt nehéz találni, aki egyedülálló.
2014. máj. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem meg igen is látszik, hogy egy lány mire kapható.

A második kérdésre a válasz nálam igen!

2014. máj. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hiába az emberismeret.

Ha a csaj nem mászik rá kicsit az emberre nem ő az aki kezdeményezőbb akkor nem teljesen látszik az!

2014. máj. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!