Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az érzés?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel év eleje óta ismerjük egymást (tanítási év, tehát szeptembertől), de máshová jár és csak ritkán találkozunk közös csoport miatt.

Kb. egy hónappal ezelőttig csak köszöntünk egymásnak, nem foglalkoztunk a másikkal most viszont elkezdtünk beszélgetni-főleg neten.

Nem vagyok szerelmes belé, nem is jön be a srác külsőre, viszont olyan személyisége van és olyan aranyos, hogy alig várom mindig, hogy írjon, egy picit izgulok is, de olyan jólesően :)

Ez most micsoda? Nem tudom eldönteni, mit érzek.


2014. máj. 11. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
This is the beginning of a beautiful friendship.
2014. máj. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát, velem is pont ez volt. Külsőre nem jött be. Eleinte. De aztán olyan szinten megszerettem, hogy a külseje is megtetszett. Nagyon sokáig jól elvoltunk, de aztán már nagyon rosszul éreztem magam, mert el akartam neki momdani, és el is mondtam, de nem történt semmi utána, egy ideig olyan volt mintha, alakulna valami, de aztán lett barátnője. Ez már több éve történt, de még mindig nem tudtam teljesen elfeljteni, és ha eszembe jut, még mindig gyomorgörcsöm van. És az elején én is azt éreztem mint te.

De ez csak az én esetem. Lehet, hogy benned egy másfajta izgalom van, de ki tudja?

2014. máj. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát ez nem hangzik túl jól :/
2014. máj. 11. 22:04
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát tényleg nem. És nem is volt jó átélni ezt az egészet, de ez csak velem történt meg. Egyáltalán nem valószínű, hogy veled is ez fog.

Szerintem hagyd kibontakozni, majd meglátjuk mi lesz. Ne görcsölj rá!

De egyébként én ebből csak tanultam, úgyhogy jó, hogy megtörtént, annak ellenére, hogy még mindig fáj egy bizonyos szinten.

Amúgy hány éves vagy?

2014. máj. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
19, de nagyon béna fiúügyben
2014. máj. 11. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!